Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a pajzsmirigyet is nézik,...

Ha a pajzsmirigyet is nézik, hány kémcső vért vesznek le?

Figyelt kérdés
Holnap kell mennem, és rettegek, pedig már sokszor voltam. Pár éve három kémcsővel vettek le, utáni pár métert nem bírtam menni, úgy kellett egy rokonnak kocsival hazahozni, mert egy közeli városban van a kórház, és busszal járunk, mert nincs kocsink. Holnap pedig nem lenne, aki hazahozzon. Vashiányom se volt akkor, semmit nem találtak. Ha kettővel vesznek, azt még valahogy kibírnám, de ha többel akkor semmi erőm nem lenne. Így is még ott szoktam utána feküdni kb. fél órán keresztül.
2014. márc. 9. 13:23
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Ha csak arra akartál volna választ, akkor csak annyit kérdezel, és nem írod le a körítést, legfeljebb annyit, hogy nem szereted a vérvételt. És akkor meg is kaptad volna a választ röviden. De ha már ilyen részletesen beszámoltál az egészről, ne csodálkozz, hogy olyan hozzászólásokat kapsz amik nem tetszenek. Már több 100 kémcső vért levettem, de szerencsére senki nem viselkedett így eddig.
2014. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
A fő kérdésed csak az volt...de azért nyivákoltál, h milyen szar lesz neked, és te mennyire félsz, ezért volt próbálva segítve neked, h ne félj, de akkor féljél csak...azt úgy is csak legyél rosszul nyugodtan, ne h küzdj ellene, mert minek azt. Sőt...nem az a legrosszabb eset, h beájulhatsz, és a kutya se fog segíteni rajtad...a nővérkék még vámpírrá is változnak és szét is fognak szedni, amíg beájultan fekszel,...kíméletlen halálod lesz...!!!
2014. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Istenem...és még egyes dokik rám mondták azt, h pánikbeteg vagyok...tudnám mi a fenét kezdenél magaddal egy ilyen lelki betegséggel. Ááá, mindegy...féljél csak!
2014. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Még csak annyit, ha a jövőben egy hangya eltaposna meg se lepődj rajta! :D :P
2014. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Nem kell nyugtatgatni, nálam nem hat. Ha megúszom a 3 kémcsövet, és max. 2-vel vesznek, és 1 óra múlva nem leszek rosszul, akkor leszek nyugodt. Akkor meg minden fóbia hiszti.
2014. márc. 9. 19:14
 26/46 anonim ***** válasza:
Hallottad már azt a mondást, h aki a hülye azon nem lehet segíteni? :D :P
2014. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
És igen, minden fóbia mind addig hiszti, amíg szembe se óhajt nézni vele az ember...és nem óhajt küzdeni ellene, max. csak a kifogásokat gyártja, h sajnálják.
2014. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Idegent lehülyézni? Nem is ismersz. Én se téged szerencsére.
2014. márc. 9. 19:20
 29/46 anonim ***** válasza:
Szerencsére én se téged..., mellesleg nem hülyéztelek le, kérdeztem, h ismered-e ezt a mondást!
2014. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Na mentem is...remélem kiélvezed, h holnappal végre rosszul lehetsz és sajnáltathatod magad ezerrel! :D :P
2014. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!