Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a pajzsmirigyet is nézik,...

Ha a pajzsmirigyet is nézik, hány kémcső vért vesznek le?

Figyelt kérdés
Holnap kell mennem, és rettegek, pedig már sokszor voltam. Pár éve három kémcsővel vettek le, utáni pár métert nem bírtam menni, úgy kellett egy rokonnak kocsival hazahozni, mert egy közeli városban van a kórház, és busszal járunk, mert nincs kocsink. Holnap pedig nem lenne, aki hazahozzon. Vashiányom se volt akkor, semmit nem találtak. Ha kettővel vesznek, azt még valahogy kibírnám, de ha többel akkor semmi erőm nem lenne. Így is még ott szoktam utána feküdni kb. fél órán keresztül.
2014. márc. 9. 13:23
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
De, tudom milyen félni valamitől. És azt is tudom, hogy nem műsorozni kell meg kényeskedni, hanem összeszedni magad. Még senki nem halt bele a vérvételbe. Az óvodás kisgyerekek is mosolyogva kibírják.
2014. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Akárhogy állok hozzá, mindig rosszul leszek. Olyan is volt, hogy nem is féltem, alig vártam, hogy végezzek, és mégis szédültem utána.
2014. márc. 9. 13:55
 13/46 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy félsz, csak nem érzékeled úgy, mint egy átlagos félelmet...hidd el, h nem lennél olyan szarul, ha nem aggódnád túl és nem gorcsolnél rajta ennyire, ill. igyekeznél azokra gondolni, amit korábban is írtam.

Én egyébként pánikbeteg vagyok, tőlem dokik ilyenekbe jobban is tartanak, de tudni kell kezelni a félelmeket, kezd el már este ráállítani az agyadat, h semmi bajod nem lesz, és nincs mitől félned stb. Ne arra gondolj, h mi lesz, hanem azokra, h mi nem lesz, és mit nem akarsz, h legyen, illetve hogy egy perc sincs az egész, stb.

2014. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
Ha még is jonne a szédülés...urald le...pl. kozold magadba a szédülésnek, h kussoljon, az is segíthet, ezek a tünetek neked is csak lelki eredetűek.
2014. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Én még a vér látványától is rosszul vagyok, főleg, ha meg fogom látni ott oldalt. Már akkor rosszul leszek.
2014. márc. 9. 14:26
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
De ez már tényleg hiszti...akkor ne nézz oda...ennyi...mikor beülsz a székbe nyújtsd a karod és fordulj el utána, vagy akár csukd be a szemed és gondolj vmi szépre...tudod nem akarásnak nyogés a vége...ha ezeket nem akarod meg próbálni se, akkor mindig kész leszel az egésztől, ami neked nem jó leginkább. Ne legyél onmagad ellensége.
2014. márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Egyébként még ott se vagy, de már most előre parázol, még most se próbálsz bármi másra gondolni...csak sírsz, h de szarsz lesz.
2014. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Leülök a székbe? Tőlem jó pár éve, fekve vesznek, és ott fekszek vagy fél-1 órán keresztül. Közben hívnak be jó néhány embert. Kedvesek, ismernek már engem, tudják, hogy mennyire félek. Miért nem lehet elhinni, hogy vannak olyanok akik rosszul bírják az ilyeneket? A bohócfóbia is hiszti akkor? Mert vannak akik félnek tőlük.
2014. márc. 9. 16:36
 19/46 anonim ***** válasza:
Igen. A bohócfóbia is hiszti.
2014. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

Amúgy meg nem azt kértem, hogy nyugtassatok meg. Azt kérdeztem, hogy hány kémcsővel vesznek vért ilyenkor. Ez volt a kérdés, de már megkaptam a választ, és nekem az már soknak számít. Nem tudom miért kellett egy szót

kiemelni, és azon csámcsogni. Akármit írtok rá, hogy ne féljek, úgysem lesz jobb nekem. Az utolsó pillanatban szoktam valamennyire megnyugodni. Ameddig rosszul vagyok, addig nem is engednek el.

2014. márc. 9. 17:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!