Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a pajzsmirigyet is nézik,...

Ha a pajzsmirigyet is nézik, hány kémcső vért vesznek le?

Figyelt kérdés
Holnap kell mennem, és rettegek, pedig már sokszor voltam. Pár éve három kémcsővel vettek le, utáni pár métert nem bírtam menni, úgy kellett egy rokonnak kocsival hazahozni, mert egy közeli városban van a kórház, és busszal járunk, mert nincs kocsink. Holnap pedig nem lenne, aki hazahozzon. Vashiányom se volt akkor, semmit nem találtak. Ha kettővel vesznek, azt még valahogy kibírnám, de ha többel akkor semmi erőm nem lenne. Így is még ott szoktam utána feküdni kb. fél órán keresztül.
2014. márc. 9. 13:23
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Nekem pont múlt héten nézték. 3-mal vettek le.
2014. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:

Ne félj, mert annál rosszabb, főleg, ha már tudod milyen egy vérvétel...! Nem fáj az, ha nem arra figyelsz...csináld azt, h amikor elkezdik neked, akkor oda se nézel és vmi pozitív dologra gondolsz, belül zárd ki azt, h te most ott vagy. Nekem ez beszokott válni.

Amúgy nagyon max. 5 kémcsővel vesznek le vért...hárommal a teljes vérkép vizsgálata esetén szoktak, nekem perpill havonta kell járnom kontrollra.

2014. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Az lebegjen előtted, h az egész, amíg megszúrnak csak pár másodperc, amíg meg leszedik a vért az max. egy perc, vagy még annyi se és túl is vagy rajta.
2014. márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Minél többször kell mennem, annál jobban félek. Eleinte ültem, megtartottam szépen a karom, most már ott tartok, hogy le kell feküdnöm, és a karomat is le kell fogni, egy harmadik meg beszél hozzám, nyugtat. Ha 5-tel akarnának én biztos nem engedem, mert akkor egész nap semmi erőm nem lenne. Nekem fáj, pedig legutóbbi is, úgy 2 éve , ha jól emlékszem babatűt használtak. Már 3 kémcsőnél is nagyon gyenge vagyok.
2014. márc. 9. 13:38
 5/46 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom miért vagy ennyire rosszul. Szerintem bebeszéled magadnak. Ha fél litert vennének le az se hiányozna a szervezetednek.
2014. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak vérkép+pajzsmirigy hormonok akkor az 2 kémcső, egy lila meg egy sárga. Nem értem miért kell ekkora felhajtást csinálni 10 ml vérveszteség miatt. Meg hogy egész nap nem lenne erőd... Ez még egy véradás után sem indokolt, pedig ott majdnem fél liter vért levesznek. Inkább csak hiszti.
2014. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Nem beszélem be magamnak, mikor annyira rosszul voltam utána, akkor még csak nem is féltem. Feküdtem vagy fél órát, utána elindultunk fagyit enni, de pár métert nem bírtam menni.
2014. márc. 9. 13:47
 8/46 A kérdező kommentje:
Hiszti? Akkor te nem tudod milyen félni valamitől.
2014. márc. 9. 13:48
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a 3 csepp vér hiánya egyáltalán nem indokolja ezt. Úgyhogy a probléma fejben lesz.
2014. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Annyira rosszul is csak akkor lennék, ha hárommal vennének le. Legutóbb nem voltam utána annyira rosszul, csak szédültem kicsit. Ez 3 éve volt mikor 3 kémcsővel vettek. Akkor 2 max. 3-mal fognak?
2014. márc. 9. 13:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!