Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérvételen hány kémcső vért...

Vérvételen hány kémcső vért vesznek le általában? Hogy megy ez? Ehetek ihatok előtte?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok, a dokim elküldött az első vérvételre.

Mennyi vért vesznek le ilyenkor? 1 kémcső, vagy több?

Ehetek vagy ihatok előtte? Jó lenne, mert farkas éhesen kelek fel minden egyes reggel és ha nem eszem, akkor egyből hányingerem lesz.Azzal meg nem vagyok kisegítve nagyon, hogy éjfélig lehet esetlegesen enni.


2011. júl. 13. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal éhgyomorra kell menni, minden vérvételre, kivéve majd a cukorterhelést, de csak akkor ha nálatok próbareggelis verziót csinálnak. Ha glükózosat, akkor ott is éhgyomorra. Ez van, ezt el kell viselni. Próbálj jeges vizet inni reggel, az segíthet a hányingeren.
2011. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

8 kémcsővel


nem lehet enni elötte . csak a 16. heti AFP vérvétel elött lehet enni.

2011. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor legalább inni lehet? Már az is jó lenne...
2011. júl. 13. 14:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...nekem kb 5-6 csővel vettek le, de én ehettem, direkt rá is kérdeztem, mivel nem vizsgáltak vércukrot, a többit meg nem befolyásolja az hogy eszel-e. Szóval én ettem.
2011. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
8 kémcső?! Rendesen lecsapolnak akkor :)
2011. júl. 13. 14:42
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


nálunk éhgyomri vércukor

teljes vérkép

vércsoport meghatározás

ellenanyag szürés

volt az első harmad első vérvétele.

ezért a 8 kémcső.

2011. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a vércukrot a védőnő nézi.
2011. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra kell menni nekem ha jól emlékszem hat ampullával vettek le.
2011. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk (Tatabánya) minden vérvételnél néznek cukrot, így egyik előtt sem lehet enni, inni csak vizet.

Az első vérvételnél 7 kémcsővel vettek le. Az AFP-nél két kicsivel.

2011. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Itt Bp-en 11.-kerben asszem 5 ampullányit vettek le, meg vinnem kellett vizeletet is (ahogy később elolvastam a papírt és rájöttem az is kell :) )

Végül egy fél kekszet elrágcsáltam előtte, mert 2szer is hánytam a vérvétel előtt és sanszos volt, hogy útközben vagy akkor is fogok, ha nincs semmi a gyomromban.De így túléltem :)

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2011. júl. 14. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!