Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a pajzsmirigyet is nézik,...

Ha a pajzsmirigyet is nézik, hány kémcső vért vesznek le?

Figyelt kérdés
Holnap kell mennem, és rettegek, pedig már sokszor voltam. Pár éve három kémcsővel vettek le, utáni pár métert nem bírtam menni, úgy kellett egy rokonnak kocsival hazahozni, mert egy közeli városban van a kórház, és busszal járunk, mert nincs kocsink. Holnap pedig nem lenne, aki hazahozzon. Vashiányom se volt akkor, semmit nem találtak. Ha kettővel vesznek, azt még valahogy kibírnám, de ha többel akkor semmi erőm nem lenne. Így is még ott szoktam utána feküdni kb. fél órán keresztül.
2014. márc. 9. 13:23
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Ismerem. De miért kérdezed?
2014. márc. 9. 19:28
 32/46 A kérdező kommentje:
Az iskolában sem akartam egyszer sem elájulni biológián, mégis elájultam párszor, pedig próbáltam másra gondolni.
2014. márc. 9. 19:32
 33/46 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, h okulj belőle. És ne csak próbálgass ezek ellen küzdeni, hanem hittel, akaraterővel küzdj ellene.

Már, ha nem akarok, h komolyabbra forduljanak ezek a gondjaid és végül esetleg súlyosabb lelki betegségekkel kelljen megküzdened, mint pl. a pánikbetegség, hypohonderség stb. És persze, ha nem akarsz majd ezek miatt éveken át kezelésekre járni.

2014. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha egyedül nem megy egy orvossal is beszélhetnél erről, h segítsen neked..., de egy a lényeg ne törődj bele, h ilyenjeid vannak.
2014. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Évek óta ilyen vagyok. Főleg mióta annyira rosszul lettem. 2 éve voltam utoljára, azelőtt majdnem minden évben vashiányom volt azért kellett járnom. Vérvétel után 1 órával már nem lehet elájulni, ha eszek utána csokit? Előtte is szoktam enni, az orvos se mondott semmit. Régen nem ettem előtte, és akkor kérdezték, hogy miért nem ettem. Abból nem volt gond, hogy ettem előtte.
2014. márc. 9. 20:11
 36/46 anonim ***** válasza:
Ha annyira félnél, meg nem bírnád a vért, akkor teljesen mindegy lenne, hogy 2 vagy 3 kémcsővel vesznek le... De tudod mi lenne a legjobb? Ne is menj el. Ezzel megkímélnéd magadat is az állítólagos rosszulléttől és az ottani dolgozókat is a hisztidtől. Egyébként szerintem csak azt akarod, hogy figyeljen rád valaki, ez biztos visszavezethető vmi gyerekkori traumára. Keress fel minél előbb egy pszichológust, mert ez csak rosszabb lesz.
2014. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom 130 fölé ment 3-szor is. Azért mentem orvoshoz, de már azóta normális, a beutaló már megvan. És az a "hiszti" csak annyi, hogy le kell fogni a karomat, azt amelyikből vért vesznek, meg beszélnek hozzám. Utána még ott fekszek egy jó darabig, közben persze hívnak be embereket. Az általános iskolában az oltásoktól nem lettem rosszul.
2014. márc. 9. 20:27
 38/46 anonim ***** válasza:
Nem értem miért baj, ha 130 fölé megy a vérnyomás. Még a 140 is normális.
2014. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
146 volt a legmagasabb, a második értek, volt 100 meg 91 egy.
2014. márc. 9. 20:53
 40/46 anonim ***** válasza:
Most nem mindegy, hogy 2 vagy 3? Nem sokat raknak egyik kémcsőbe sem szóval az a pár kis milli nem tudom mit számít ennyire.
2014. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!