Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvási paralízis alatt meg...

Alvási paralízis alatt meg lehet halni?

Figyelt kérdés
Egyik helyen azt olvastam, hogy a szívizom is lebénulhat, illetve valakinek a szervezete nem bírja elviselni az akkor átélteket, és belehal a pánikba. Ma hajnalban kettőn is átestem egymás után, be vagyok fosva.

2013. máj. 27. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Belehalni azért csak nem lehet ... Nálam is előfordult már,tudom milyen rossz/félelmetes érzés... Ha visszatérő jelenség nálad,célszerű orvoshoz fordulnod,esetleg alváscentrumot felkeresned ,hogy kizárják nem e valami betegségég okozza a visszatérő alvásparalizist .
2013. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet belehalni. Én legalábbis még élek. Pedig kb heti 3-4en is átesek.

Próbálj meg nem a hátadon aludni, és úgy elfáradni nappal hogy átaludd az éjszakát. És rendszerezd a napod. Ha sokszor fent vagy éjjel, akkor borul a rendszer és újra áteshetsz ezen. Persze ez nem tuti gyógymód, de sokat segít, hogy csökkentsed a lehetőségét egy újabb rémes élménynek.

2013. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam :). Az elmúlt két-három héten jelentkezett újra, lehet azért, mert készülök a vizsgákra és van, hogy éjfélig is tanulok. Legutóbb télen volt egy rosszabb időszakom, igazából akkor kezdődött ez az egész. Az a gáz, hogy most hason aludtam, és úgy történt meg, azt hittem így nem fog. De legalább nem hallucináltam, csak a bénultság volt.
2013. máj. 27. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!