Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az alvási paralízis?

Mitől van az alvási paralízis?

Figyelt kérdés

Elég gyakran előfordul velem... van, hogy többször egymás után is. Most is egy ilyen után keltem fel hogy inkább megkérdem mitől van, és mit lehet tenni ellene, mert kezd az agyamra menni... majdnem napi rendszerességgel előfordul.

20/L


2012. dec. 2. 03:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindennap van majdnem. A nagyokosok szerint, az agy nem ébred fel ilyenkor teljesen, csak egy része, ezért nem tudsz mozogni, és amit látsz magad körül csak álomkép maradvány. Nem tudják mitől van. Lehet többről van szó. Neked volt már napközben? Nekem nem, csak ha éjjel alszom. Legtöbbször éjfél és 4 között. Te is megijedsz? Èn alakokat szoktam látni magam körül, meg ilyesmit.
2012. dec. 2. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem magától elmúlt. Nem tudom hogy de elmúlt. Mondjuk az is igaz, hogy miután tudtam, hogy ez csak alvási paralízis nem izgattam magam rajta. Hagytam, hogy a ksi emberek mászkáljanak körülöttem és idővel elmúlt.
2012. dec. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első: van, hogy látom, van hogy hallok hangokat, vagy erős dübörgést, zsibbadok, és tudod az a baj, hogy egyre nehezebben tudom magam visszakényszeríteni. Néha van olyan érzésem, mintha megfeszített erővel megmozdulnék, de közben nem...
2012. dec. 2. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem eddig kétszer volt életemben. Marha rossz érzés.

Szerintem a fáradtsággal lehet összefüggésben. Nálam legalábbis akkor jött elő, mikor nem fáradtam ki aznap.

2012. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!