Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert van az hogy a beteg...

Miert van az hogy a beteg embereket masok kinevetik/lenezik?

Figyelt kérdés
21 eves csaj vagyok s van egy nagyon ritka betegsegem ami latszik, vagyis nem olyan ami fizikailag ne latszodna. Van amikor hallom azt hogy te beteg vagy, vagy keptelen vagy valamire, vagy megyek az utcan s masok megneznek s kinevetnek vagy kezdenek utannozni ami nekem nagyon faj. Miert teszik ezt az emberek, miert nem ertik meg hogy vannak beteg emberek is?
2009. szept. 12. 21:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
22:11es vagyok.Nekem is leírod???Ha nem akarod,akkor ne írd meg!
2009. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ez az ország sajnos nem toleranciáról szól itt, ha beteg vagy és nem pont úgy nézel ki, mint a nagy átlag örülnünk kell, ha nem rúgnak belénk. Nekem a 4 hónapos kisfiam beteg szerencsére a laikusok nem is igazán látják rajta, de nekem elég a tudat, hogy látom majd ki esik a szemük annyira nézik! Én mindíg abban a hitben éltem, hogy az emberek jók, vagyis édesapám arra nevelt, sajnos rá kellett jönnöm az emberek már nem jók, persze mindíg vannak kivételek! Tudod én kifejlesztettem a lesz..... kapszulát nekem bejön, próbáld ki te is!!
2009. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen emberekkel találkozol, de sajnos nem nehéz belebotlani egyre több bunkóba!

Az az igazság, hogy nem tudják, mekkora érték is az egészség, és nem gondolnak bele, hogy bármikor bárkivel történhet baj. De amíg semmi bajuk, addig eszükbe sem jut. És az a tapasztalatom (tisztelet a kivételnek), hogy egyre jobban nem törődnek az emberek a másikkal, és a gyerekeik is ezt látják, ezek után már miért is gondolnánk, hogy jó irányba változik a helyzet?!

Ha lehet próbálj meg nem tudomást venni róluk, bár lehet, hogy lehetetlent írok, de én hiszem, hogy te sokkal értékesebb vagy bárkinél, mert teljesen más szemszögből nézed az életet.

Sok boldogságot kívánok.

2009. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

én is kíváncsi lennék a betegségedre, de sztem nyugodtan megírhatod itt is úgyis anonim az oldal és senki nem tudja meg....

vagy ennyiszer leírod inkább?:S

2009. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a mai világban ha már van 1 pattanásod az már égő. Nem mondom hogy ne foglalkozz vele mert az ilyet nem lehet csak úgy nem észrevenni. Van egy ismerősöm, ő is beteg, mőltkor mentem vele az utcán 3 kb 18-19 éves srác mutogatott rá meg röhögtek rajta, odamentem hozzájuk megkérdeztem mi a problémájuk, na azóta rá se mernek nézni:-)

És ne aggódj, attól még hogy beteg vagy még van olyan aki szeret. Nem a külső számít hidd el, hiába valaki szép meg egészséges, ha egy bunkó paraszt.

2009. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem van hasonló tapasztalatom. Ha gondolod nekem is írhatsz privit.

Wilson

2009. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz velük az ien embereket ugy seggbe rugnám h repülnének joo messzire. én anyukámon is van fura dolog s meg is szokták nézni őt, engem eleinte nagyon zavart sőt mostis legszivesebben felpofoznám az embereket de komolyan. az igazság az h nagyon jo anya annak ellenére h vannak dolgok amik nem olyan jok pl h nem tudok vele mindenről beszélgetni de akkor is nagyon szeretem és ez a lényeg. nem a külső. én is kivácsi lennék de ha rossz érzés leirni akkor nem kell:)
2009. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!