Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert van az hogy a beteg...

Miert van az hogy a beteg embereket masok kinevetik/lenezik?

Figyelt kérdés
21 eves csaj vagyok s van egy nagyon ritka betegsegem ami latszik, vagyis nem olyan ami fizikailag ne latszodna. Van amikor hallom azt hogy te beteg vagy, vagy keptelen vagy valamire, vagy megyek az utcan s masok megneznek s kinevetnek vagy kezdenek utannozni ami nekem nagyon faj. Miert teszik ezt az emberek, miert nem ertik meg hogy vannak beteg emberek is?
2009. szept. 12. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy csak üldözési mániád van? Most viccen kívűl. Lehet, hogy csak beképzeled a dolgot. Senki se lehet olyan vadparaszt, hogy kinevet egy beteg embert. Én ilyen még soha életemben nem láttam, csak egyszer egy kicsi gyerektől, de náluk azért más a helyzet. Őt felvilágosítottam a helyzetről és azóta ő se csinálja.

Mindenesetre ha igaz amit mondasz, akkor felháborítónak találom, hogy van ilyen ember. Szégyelje magát!

2009. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
azért szerintem mert ők akkor épp egészségesek és nem gondolnak bele hogy ők is lehetnek még betegek.... szívtelen, együttérzés nélküli emberek élnek manapság többségében...
2009. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Vagy rosszindulatúak, vagy buták, akik nem tudják megbecsülni a saját egészségüket.


Oh, tudom, hogy nagyon nehéz, de egyáltalán ne törődj velük, Te éppen olyan értékes ember vagy, mint egy makkegészséges!


Hidd el, akik számodra fontosak, elfogadnak olyannak, amilyen vagy, a bensőnk adja emberségünket :)

2009. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan 21.századbeli hülye magyar fiatalok akik képesek erre.
2009. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
hát nem a tolerancia őshazájában élsz, itt már az is kiveri a biztosítékot ha eláll a füled. valszeg azért, mert a kissebbségi komplexusukat az emberek úgy kompenzálhatják a legegyszerűbben, hogy keresnek valakit, akitől (szerintük) jobb helyzetben vannak, és g*ciznek vele.
2009. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
sajnos igazuk van az előttem szólóknak! sok itt a bunkó ember:( amúgy megmondanád mi a bajod? kérlek szépen
2009. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2009. szept. 12. 22:03
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem ki irni ide, lehet megirom privat e-mailbe, ha kered s akarod tudni
2009. szept. 12. 22:04
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
kérlek írd meg! akkor lehet lenne megoldás! és elég ha privit írsz!
2009. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod nagyon sok K*cs*g,bunkó ember van a világon.Ne foglalkozz velük.A barátom nagybátyja fogyatékos,és öt is mindíg kinevetik, utánozzák.Eszméletlen idegesítöek az ilyen emberek,nem veszik észre magukat,hisz még ök is lehetnek ilyenek.Szegénynek mindíg mondom hogy ne nézzen arra (amerre a fiatalok vannak)mert nem veszi észre hogy öt csúfolják.Ö olyan mint egy gyerek.A legrosszabb az hogy vannak rokonaik is (1páran)akik emiatt nem foglalkoznak velük mert fogyatékos.Az én kis keresztfiam meg ugy szereti!És még sorolhatnék egy csomó mindent!


ÉS TÉNYLEG NE FOGLALKOZZ VELÜK!!!!Amúgy az ilyen embereket szét tudnám verni,akik csúfolják a másikat.


21/L

2009. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!