Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon ez lelki trauma okozhatja?

Vajon ez lelki trauma okozhatja?

Figyelt kérdés
Kedden voltam kardiológián,mert kissé ödémásak a lábaim.Szívultra hang kimutatta,hogy a levan lassulva az egyik csatornában a véráramlás.Éjszaka felébredtem,mert annyira hangosan vert a szívem,hogy szabályosan hallgatoztam mi ez a hang.Mire rá jöttem a szívem kalapál annyird.Tegnap d.u. lelki trauma ért,de lehet ez válthatta ki?A dr. azt mondta nem kell mennem hozzá már vizsgálatra.

2012. ápr. 27. 07:17
 1/3 anonim válasza:
Ha nagyon drasztikus akarok lenni, akkor azt mindom a gyors szívverés, szívfájdalom, a szívroham előjelei. De nem hiszem hogy itt erről van szó:) igen, valószínűleg trauma az okozója, de ez attól is függ, milyen mértékű volt. Mi történt?
2012. ápr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, ha mégis, akkor nem a mostani, hanem sokkal régebbi. Annak volt ideje arra, hogy szomatizálódjon (a lelki probléma fizikai, szervi formában mutatkozzon meg).
2012. ápr. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
10 év után lebukott a párom,hogy megcsalna.Így egy gyermekkel elzavart.Nem tudok hova menni!Ezért gondoltam biztosan ez áll a hátérben.
2012. ápr. 27. 07:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!