Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon pattanásos az arcom....

Nagyon pattanásos az arcom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok "tini". Túl vagyok egy egyéves Sotret kúrán, amitől nagyon szépen elmúlt, de most, rá két évre újra előjött. Használok lemosót, tonikot, tisztán tartom. Sportolok, mozgok eleget. Iszok méregtelenítő teát. Mit tudnék csinálni, mi lehet az oka?
2009. jan. 12. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szia! A patikákban lehet kapni az Aknesol nevezetű ecsetelőt. Nagyon szuper asszem 800 forint körül van ha napi kétszer használod, másfél hét múlva babapopsi simaságú gyönyörű bőrt kapsz:-) sok sikert!
2009. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon sokan dícsérik az Ilcsi és a Lush által kiadott fekete szappant.

Én Aloe Vera Activatort ajánlok neked. Nagyon szépen rendbe tette a bőrömet.

2009. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
A legolcsobb megoldás (nem kell gyogyszert szedni) kerulni kell a zsíros, es fuszeres ételeket a csokoládét es a kávét. Ha megtudod állni,hogy ezeket ne fogyaszd,akkor ez már félsiker.
2009. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy meregtelenito kurat kellene csinalnod, nezd meg a Candida dietat. Nagyon jo sokfele bajra. Pattanasos borre, szorulasra, valamint ha valakinek huvelygombaja van, arra is. Hiszen az egesz dolog belulrol indul. Az, hogy lekened a borodet kulonfele szerekkel, a kulsejet apolja a borodnek. De a problema belulrol jon. Belul kell tisztitani magadat.

Nem tudom, hogy a kura amit csinaltal milyen volt, de most megnezem a google-ban. Gondolom tisztitokura volt.

Es azt nem lehet ujbol megcsinalni?

2009. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
ezek a tonikok meg mindenfele lemosok szart se ernek, ameddig en minden hasonlot magamra raktam, meg tobb jott ki. En dolgoztam ilyen teruleten, az egesznek a kulcsa egy megfelelo arckrem, ami nem tartalmazza a sok szintetikus szart. EN egy 100 szazalek termeszetes arckremet hasznalok mar tobb mint egy eve, minden reggel es este hideg vizzel mosok arcot, vagy barmikor, amikor arcot mosok, zuhany utan is hideggel leoblitem. Ezutan csak ezt a kremet rakom, nem szoktam nyomogatni sem, miota ezt csinalom, nagyszeru a borom, nem szaraz, nem zsiros. Dobd ki a tonikokat, azok csak szaritjak a borodet, en vagy az Aveeno vagy Dead Sea termekekt ajanlom, arckremet. Ezen felul 1-2 hetente le lehet szedni az elhalt hamselyteket arcradirra, de ez nem is annyira fontos.
2009. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokmindent kipróbáltál már, de semmi nem segített, akkor kérlek ne vesztegesd az időt, hanem menj el dokihoz. Amit én kaptam: Dalacin 1%, Skinoren krém. Ezeket kell használnom fél évig.
2009. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is orvos felügyelete mellett csináltam meg az egyéves kúrát. Attól elvileg végleg el kellett volna múlnia, nem tudom, hogy szabad-e újra csinálni, de elég drága. Valóban nem figyelek arra, hogy mit eszek, megfogadom a tanácsaitokat és nem kezelem agyon kívülről.
2009. jan. 12. 12:46
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nagyon figyelj arra, hogy miket eszel. Csokolade, fustolt szalami felek, es szerintem a husok is, kakao, valamint mindefele nagyon fuszeres, zsiros dolgok, chipsek, mogyoro nem tesz jot egyaltalan. Ezektol jonnek ki a pattik.

Nezd meg a candida dietat, hidd el veszteni nem fogsz vele.

2009. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

2009.02.02

csak h lásd az új hozzászólást!!!nemtok smile-t írni de azért képzeld oda...már ha érted..!

használj roakutánt nemtom h irják igaz h nagyon durva száritó hatásó gyógyszer mellette nem lehet szolizni sem de biztos h megszűnnek kb fél évig kell szedni...több ismerősömnél bevált!!bőrgyógyász irja fel..

2009. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sotretet szedtem egy évig, ez majdnem ugyanaz, mint a Roacutan, bőrgyógyász írta fel. Adott egy porspektust is amire rá volt írva, hogy Roacutan, ezt áthúzta és ráírta, hogy Sotret ... képzelj ide egy smiley-t.
2009. febr. 3. 08:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!