Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok idősebb nő lábfejének...

Sok idősebb nő lábfejének oldalán miért van csontos duzzanat? Jó valamire?

Figyelt kérdés

Strandon láttam. Mellettünk volt több 40 feletti idősebb nő és feltűnt. Fiatalabb 20-30 évesek lábán nem láttam ilyet és férfiakén sem.

Szerintem nem néz ki jól.


aug. 13. 12:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10 Én meg erre gondoltam, hogy valaki komolyan ennyire sötét?
aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

7


30 körül vagyok már. De csak most szembesültem ezzel így élőben, és mivel több nőnek is volt azt gondolhatja az ember van benne valami szándékosság. Az idősebb férfiakon nem láttam ilyet ez is fura volt.

aug. 13. 14:38
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
12 semmi gond, a lényeg, hogy pl magassarkú viselése miatt is kialakulhat pl. De több idősebb hölgy ismerősöm van, akik csak sportcipőztek és mégis van nekik, genetika, nem tetszik nekik és van akinek fáj is.
aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha már 30 körül vagy és nem trollkodsz, akkor elég nagy baj van a toronyban:

"Elég hülye divat szerintem"

aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az 5# jó válaszokat adott. Annyival egészíteném ki, hogy az elhízás is nagyban deformálódást tud okozni.
aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos 12 éves koromtól van már.
aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!