Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyàmnak duzzanat a lábán Mi...

Kutyàmnak duzzanat a lábán Mi lehet?

Figyelt kérdés

Voltam vele àllatorvosnàl,mintàt vett kb egy hét mire kiderül mi az,félek hogy ràkos,Golden retriever,10éves

Ennyit írt róla az orvos: bal melso lab carpalis parna alatt kb 5cmes ,szőrtelen ,enyhen kifekelyesedestt duzzanat,ebbol mintat vettem


Nyalogatja,amikor mintat vettek verzett neki, nagyon felek h rakos,van valakinek tapasztalata benne?volt mar ilyen a kutyajan?



#Kozepesen puha csomo
aug. 7. 17:54
 1/4 Rékaaa8 ***** válasza:
47%

Szia! Valamelyik kutyas csoportban, amiben benne vagyok, pontosan egy hasonlo dolog volt kerdesben, (regebben). Allatorvos nem vagyok sajnos, igy csak a sajat gondolataimat/kerdeseimet osztom meg!

- A kutyusnak van valami kulonosebb seb a laban?

- Mikor lattad elosszor hogy valami nincsen a labanal?

- Valamilyen gyogyszert szed a kutyus?


Sok dolog miatt is lehet.

•Rak

•Fertozes

•Gomba

Stb.

Azt javaslom, mas orvost is keressetek, es azzal is nezessetek meg! Minnel hamarabbi gyogyulast a kutyusnak!🙏🏽

aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is a nyalogatás ellen gallért kell rá tenni.
aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1-es, azért várják meg a mintavétel eredményét, nem feltétlen kell másik állatorvos. Ha onkológiai probléma, akkor persze nem árt állatonkológust felkeresni a diagnózis után.
aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak ciszta hala istennek
aug. 8. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!