Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kell aggódnom e miatt? (elsős...

Kell aggódnom e miatt? (elsősorban orvosok javaslatára lennék kíváncsi)

Figyelt kérdés
A napokban kijött egy afta az ínyem és a fogam között elég érzékeny helyen. Pár nap alatt(gondolom a sok ingerlés hatására) a bal arcpofám teljes gyulladásban van illetve meg is van duzzadva egy kicsit. Az evés nagy fájdalmakkal jár illetve a nyelés is.

júl. 31. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogorvos, vagy fül orr gégészet tud segíteni.

Jobbulást!

júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem afta az már...
júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Jó lenne, ha még ma látna fogorvos vagy fül-orr-gégész.
júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt te orvos válaszát ne várd .
júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Orvosként írtam a véleményemet. Mihamarabb szakemberhez kellene kerülnöd. Láz, hőemelkedés, hidegrázás nincs? Ha a házi orvosodhoz el tudsz jutni, már az is valami, de jobb lenne fogorvos vagy fül-orr-gégész.
júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az orvos azt tanácsolta hogy várjak egy kicsit, antibiotikumos kezelést nem javasol. Láz, hőemelkedés nincs, annyit mondott hogy pár nap múlva ez már jobb lesz. Egyébként naponta javul szóval remélem, hogy semmi komoly.
aug. 1. 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!