Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felduzzadt az arcom a fogam...

Felduzzadt az arcom a fogam miatt. Antibiotikumot kaptam rá. Mikor múlik el a duzzanat?

Figyelt kérdés
Vagy legalább esélyes, hogy ne duzzadjon nagyobbra? Ma reggel kezdtem szedni, a doki kiírta, viszont rendelni csak hétfőn fog. Jó volna, ha a duzzanat nem nagyobbodna. Antibiotikum mellett ez lehetséges? Azonnal hat a gyógyszer? Nem fáj túlzottan, inkább enyhén, a fogat ki fog kelleni húzni.

aug. 9. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Borsmentaolajos hideg vízzel öblögetni, akár borsmenta teát inni.


Ez is borsmenta, sok mindenre jó! (leírás)


[link]


Egy bögre vízbe 4-5 csepp.

aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem hat azonnal, sőt, ha ma kezdted el, 2 napig még nőhet is akár a duzzanat, 3-4 nap mire javulás várható.
aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nalam ugyanez van!

Csutrotokon kezdett fajni az inyem, irany az sztk, csak megneztek es fajdalomcsillapitot es antibiotikumot irtak fel.

Ma, szombaton jobban faj. Es nagyobb aduzzanat.

Nekem tobbszor volt ilyenem mar, fel szoktak vagni szikevel az inyem. Nem faj, erzestelenitik.

aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Én is benne vagyok most, bár nekem 3 napja állkapocs műtétem volt, ezalatt a duzzanat alig csökkent, pedig szedek AB-t is meg Cataflam is kell, 2 napig csak nőtt a duzzanat, borzalmas még mindig, a fájdalom elviselhetetlen.
aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aha. Nekem most nem faj. 18.30- kor vettem be Cataflamot es 4 ora mulva mar nem fajt. Napi 2 db Cataflam fogy.


Utananeztem, nekem ez egy tavaly januarban gyokerkezelt fog feletti inyreszem lehet, ha jol latom, jobb felso hetes. Jo hatul van. Akkor nem sikerult tul jol az agyokerkezeles, ezek szerin tnekem…50-100.000 ft volt.


En is hetfon megyek ujra az sztk-ba, mert penteken este otkor mar nem volt rontgen , nem tudtak megnezni. A maganorvosom meg augusztus vegeig szsbadsagon van.


Az Augmentin Duoval vigyaztaok, ha nem esztek rendesen,mikor vesziktek be, baj lehet belole! Renedesen enni kell, nem eleg kicsit csipegetni! Es szo szerint etkezes kozben kell bevenni, nme az elejen, nem a vegen. En legutobb 6. nap nagyon rosszul voltam: rettento szedules e stobbszoros hanyas. Mert keveset ettem a 4-5-6. napokon. Pl. ez volt a foetkezesem: fel csomag puff. rizsszelet es 3 kKitkat.

aug. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi ujsag?

Nekem az 1. Szem Aaugmentin utan par oraval rosszabb lett, majd ujabb par ora mulva nagyjabol elmult. Jelenleg a 7. nap Augmentinnel tartok es semmi bajom!

aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!