Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azok nem akarják a kötelező...

Azok nem akarják a kötelező szűrővizsgálatokat, akik a covid ellen adott vakcinákat sem akarták, vagy azóta többeknek felnyílt a szeme, és átlátják, hogy ezekkel a központilag elrendelt intézkedésekkel az egészségünkre törnek?

Figyelt kérdés

júl. 23. 19:08
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
Épp most olvastam én is. Remélem, hogy ez így lesz, ahogy írták.
aug. 14. 17:57
 52/57 anonim ***** válasza:
Magyarán a munkáltatón keresztül akarják kikényszeríteni. Én is olvastam…
aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:
Na de benne van, hogy invazív beavatkozásra és sugárterheléssel járó vizsgálatra nem kötelezhetnek...
aug. 14. 18:00
 54/57 anonim ***** válasza:

Trükkös. Ők nem, mivel a munkáltatóra tolják. Mégpedig a szocho differenciálásával, azaz ha a munkáltató elküld szűrésre, kevesebbet fizet. És a menedzserszűrés, amiről írnak, invazív vizsgálatokat is tartalmaz.

Én ezt olvasom ki belőle. Magyarán a munkáltató kötelez, ha nem mész, felmond(hat). A kormány pedig mossa kezeit…

aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:

Nézzétek meg ezt az interjút 7.05-től, szerintem biztató:

https://www.youtube.com/watch?v=65AHYZr7tWk

aug. 14. 18:24
 56/57 anonim ***** válasza:
Rájöttek, hogy szavazatokat vesztenének. Meg hogy nincs pénzük. Senkit ne zavarjon, hogy ők maguk állították még 3 hete azt, amit most tagadnak.
aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!