Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azok nem akarják a kötelező...

Azok nem akarják a kötelező szűrővizsgálatokat, akik a covid ellen adott vakcinákat sem akarták, vagy azóta többeknek felnyílt a szeme, és átlátják, hogy ezekkel a központilag elrendelt intézkedésekkel az egészségünkre törnek?

Figyelt kérdés

júl. 23. 19:08
A kérdező szavazást indított:
Oltott vagyok, és támogatom a szűrővizsgálatokat
Oltatlan vagyok, és támogatom a szűrővizsgálatokat
Oltott vagyok, és nem támogatom a szűrővizsgálatokat
Oltatlan vagyok, és nem támogatom a szűrővizsgálatokat
34 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
90%
Ha a szűrővizsgálat egy nem fertőző betegségre irányul, akkor majd én eldöntöm, hogy szükségem van-e rá.
júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
84%

Lehetőség a közösből való pénz lenyúláshoz.Elhiszed hogy az egészséged olyan fontos,mikor hatalmasak a várólisták.Akinél valamilyen bajt állapítanak meg,beirányitják az SzTkba ,és kérhetsz időpontot,sorba állhatsz.

A fidesz meg döngeti a mellét,mi mindent megteszünk az állampolgárok egészségéért .

júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
82%

Legyen szűrés, menjen, aki akar, de ne legyen kötelező.


Nem oltattam, mert nem bíztam a kutyafuttában kikísérletezett vakcinákban. Az idő engem igazolt, nem bántam meg.


Szűrésre nem szeretnék menni, mert nem szeretnék elszenvedni kellemetlen, megalázó vizsgálatot (prosztata, vastagbél, végbél; páromnak nőgyógyászati), valamint nem kérek sugárterhelést (tüdőszűrés, mammográfia).

Székletvért, PSA-t azért nem akarok, mert találnának valamit, tovább küldenének, és kezdődne a tortúra. Így meg bízom benne, hogy minden rendben.


Szerintem a kötelezőség több embert taszít, mint motivál, szóval kontraproduktív lett az ötlet...

júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%

2

Illetve, akinél találnak valamit, az mehet a döntően NER-tulajdonban lévő magán ellátásba...

júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
7%
Aztán rákban szeretnél-e meghalni vagy a párodat meghalasztani, 3-as?
júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más a két dolog, egy fertözö járvány esetén van/lehet értelme a védöoltásnak, elvileg ennek elmulasztása fokozza a MÁSOK veszélyeztetését, megfertözését.

Szürövizsgálatok nem fertözö betegség esetén nem lehet(né)nek kötelezöek, ez az önrendelkezési jogát sérti az embereknek, ha valaki nem teszi, kizárólag SAJÁT MAGÁT veszélyezteti, senki másnak nem árt vele.

júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
91%

5

Természetesen nem. Nem mellesleg az emberek 99 százaléka leéli az életét rák nélkül. Én is ebben bízom.

júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó: ne zavarjon, hogy az emberek 25%-a daganatos betegségben hal meg :D
júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%

8

Konkrét statisztika?


Amit én olvastam, az a 9 milliós lakosságból 30 ezer fő. (Természetesen 1 felesleges haláleset is sok!)

júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
71%
Majd a birkák ott lesznek,mint a fideszre szavazásnál.Aki elmegy még krumplit is kap.
júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!