Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azok nem akarják a kötelező...

Azok nem akarják a kötelező szűrővizsgálatokat, akik a covid ellen adott vakcinákat sem akarták, vagy azóta többeknek felnyílt a szeme, és átlátják, hogy ezekkel a központilag elrendelt intézkedésekkel az egészségünkre törnek?

Figyelt kérdés

júl. 23. 19:08
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
16%
Arra is koncentrálnak, de az háziorvosi kompetencia. EKG, labor, fonendoszkóp, felvilágosítás, szemrevételezés, beszélgetés, nem igényel külön szűrést. Az évi egyszeri tüdőszűrésnek és mammográfiának minimális és veszélytelen a sugárterhelése, érdekes, a repülőjáratok sugárterhelésétől senki nem fél. Legalább 25-ször voltam már mammográfián (nekem semmilyen kellemetlenséget nem okozott, amúgy is kb 4 perc), és még egyszer se kaptam tőle mellrákot. Viszont legalább 1 évig nem kell a mellrák miatt stresszelnem, ami ugyebár veszélyeztető faktor.
júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
70%

21

Hát, nem tudom... 25 sugáradag... én attól sokkal jobban tartanék, mint a ráktól. Ne történjen meg!! de ha a 26. alkalommal azt mondják, hogy baj van, nem gondolnál arra, hogy a 25 sugárterhelés is közrejátszhatott? Én másra sem tudnék gondolni! Plusz a mellek nyomorgatása sem tesz jót, tudjuk, hogy a melleket ért ütés, rúgás, sportsérülés mennyire veszélyes... És akkor a mammo-t meg önként bevállalják sokan... Miért nem inkább UH? (Mondjuk ott is vetkőzni kell, és sokakat zavar az is. Engem is zavarna.)

júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
0%

Az nem adódik össze! Hosszú időbeli távolság van köztük! Nem, nem gondolnék! Ezerszer racionálisabb, hogy egy rák korán legyen felfedezve (minden rákkeltő körülöttünk), és egyszerűen, nagyobb csonkolás nélkül gyógyíthat legyen, mint ha előrehaladott állapotban a tünetek alapján vennék észre, és halálhoz vezetne. A mellet ért rúgásról szóló hiedelem pedig babona. Nem "tudjuk", hanem egyesek alap nélkül terjesztik. Laposföld kategória. Ez talán onnan ered, hogy a sérüléssel orvoshoz mennek, és akkor derül ki a már meglévő rák. Az UH együtt jár a mammográfiával, a kettő együtt ad ki megbízható eredményt.

[link]

[link]

júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
82%

23

" A mellet ért rúgásról szóló hiedelem pedig babona. "

A sportban ahogy a férfiak a heréjüket védik, úgy védik a nők a mellüket. Nem véletlen, hogy a női küzdősportolóknak merev mellvédőt kell hordani. Ez azért a laposföld-hülyeségtől elég távol van...


A sugárterhelés összeaódik, ez tény. És sejtroncsoló hatású. Az is sokat sejtet, hogy több a mellrákos eset azon nők körében, akik rendszeresen jártak, mint azok között, akik soha, vagy nagyon ritkán. Ezek ijesztő dolgok, és megingatják a bizalmat.

júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
0%

"Az is sokat sejtet, hogy több a mellrákos eset azon nők körében, akik rendszeresen jártak, mint azok között, akik soha, vagy nagyon ritkán". Majd ha orvosi bizonyítékkal szolgálsz erre, akkor majd hihető lesz, addig egy veszélyes rémhír! Hát csak nem gondolod, hogy az orvosok azért hirdetik a szűrővizsgálatokat, hogy minél több beteg legyen! Ebben az állításban annyi a halvány logika, hogy akik szűrővizsgálatra mennek, azoknál idejében felfedezik, kiderül, gyógyítható, akik meg nem, azok csak simán pár hét alatt meghalnak.

Persze, hogy védik, hát ki a fene szereti, ha herénrúgják. Fáj. Nem a ráktól védik. Sugárterhelés egész életünkben ér minket mindenhonnan. Egy vagy akár 25 szűrővizsgálat ennek a minimális töredéke! Egy repülőút annyi sugár, mint egy mammográfia. Megjegyzem, a pilóták és légikísérők se fogytak még el kihalás miatt.

júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:

25

[link]

júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
68%

25

"Ebben az állításban annyi a halvány logika, hogy akik szűrővizsgálatra mennek, azoknál idejében felfedezik, "

Plusz esetleg hozzzájárul az előző 25 sugárterhelés is. Tudom, hogy lehetetlen bizonyítani - és az orvostársadalomnak nem is érdeke, hogy kiderüljön, és az emberek csalódjanak az orvostudományban - de azért ott motoszkál a kisördög...

júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
67%

Nem oltattam be magam civil ellen. A szűrés jó dolog, ha én nem jártam volna el ilyen vizsgálatra, most lehet nem írogatnék itt. Szerencsére időben észrevették a rosszindulatú elváltozást.

A kötelező szűrés nem tudom, hogy működne, romokban az eü és szerintem hadd döntse el mindenki, igénybe vesz e ilyet, vagy sem. Saját felelősségre.

júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
Covid ellen, javít a mobilom XD
júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
0%

Hát, a tudományos tényeket lehet bizonyítani, 27-es, vagyis ha valamit lehetetlen, az nem tény. Elképesztően szomorú, hogy a lakosság egy bizonyos szelete, aki itt van, képes lenullázni az orvosok szakvéleményét. De bezzeg ha betegek vagytok, ti is hozzájuk mentek!

Az emberek akkor csalatkoznának az orvostudományban, ha a korán felfedezett eseteket nem tudnák gyógyítani! De tudják. A későn felfedezettek meg halálosak.

júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!