Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azok nem akarják a kötelező...

Azok nem akarják a kötelező szűrővizsgálatokat, akik a covid ellen adott vakcinákat sem akarták, vagy azóta többeknek felnyílt a szeme, és átlátják, hogy ezekkel a központilag elrendelt intézkedésekkel az egészségünkre törnek?

Figyelt kérdés

júl. 23. 19:08
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

"Az emberek akkor csalatkoznának az orvostudományban, ha a korán felfedezett eseteket nem tudnák gyógyítani! De tudják. A későn felfedezettek meg halálosak."


Így legyen! Viszont egy kultúr- és jogállamban az állampolgár SAJÁT döntése, hogy mikor és mit fedezzenek fel benne. Ez itt a legfőbb probléma, a kötelezhetőség!


A másik pedig, hogy a lenullázott magyar eü-ben sokszor a hajadra kenheted a korai diagnózist.

Ezer sebből vérzik (stílszerűen) az érvelésed...


Leírták itt már ezerszer: működő, jól felszerelt, bizalmat sugárzó eü. motivált, empatikus, megfelelően képzett dolgozókkal. Ez az alap. Ezután jöhetnek az ÖNKÉNTES szűrési programok ösztönzőkkel. Biztos vagyok benne, hogy ilyen körülmények között sokkal többen nézetnék meg magukat.

júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem a kötelező szűrés mellett érvelek, 31-es, azt én is ellenzem, különös tekintettel a vastagbélre, meg megvalósíthatatlannak is tartom jelen körülmények között, hanem a szűrés fontossága mellett. Saját szándékból.
júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%
Pont emiatt vannak a legtöbben felháborodva: a kötelezhetőségen és a szankcionáláson. Szerintem sem a szűrés fontosságán kell vitatkozni. Azt majd eldönti mindenki saját maga. Már ha hagyják...
júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim válasza:
100%

[link]


Researchers behind a 2016 studyTrusted Source examined the effects of yearly or 2-yearly mammograms on women 40 to 74 years old. They note that exposure to repeated mammography can increase the risk of developing breast cancer, and that this risk may be higher for those with larger breasts.


Még egy vérvételről is mindenkinek magának kell dönteni, nemhogy még ilyen vizsgálatról, ami nem veszélytelen.

júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
18%

repeated

Hát nem kell ismételgetni. Megnöveli az esélyt - mennyivel?

júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim válasza:
100%
Nyilván te is elolvastad, nem azt kell nézni, mennyivel. Kockázata van, ez tény, nem büntetheted a nőket, ha ilyenre nem mennek el.
júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
64%

35

"nem kell ismételni..."

A jelenlegi gyakorlat kétévente javasolja! Ez 40 és 65 év között mennyi ismétlődés is?

júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
0%
Az egy egész élet időtartamában semmi! Ha nem fedezik fel a rákot, meghal! Ha a szűrővizsgálat okozna rákot, akkor 20 év alatt minden emlőszűrt nő meghalna, és ezzel be is szüntetnék az emlőszűrést. Szerinted az összes tudós azon dolgozik, hogy hogy lehetne kiirtani a nőket szűrővizsgálattal? Laposföld a javából. Nem az a szint, amivel vitatkozni érdemes.
júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
50%

Na egyet mégis vitatkozom, miután megnyitottam a cikket, érdekesen válogattad a mondanivalódat. Én például ezt találom fontosnak: "Mammogram procedures are safe. They are a crucial tool in cancer detection.

The NCITrusted Source, American Cancer Society (ACS)Trusted Source, and other agencies and organizations support regular mammogram screenings to help detect cancer. The amount of radiation exposure from a mammogram is lower than that of a standard X-ray and well within safe ranges for everyone." Lábtörést se röntgenezzünk, úgyis tudjuk, hogy eltört?

"It will not cause cancer unless the person is exposed to frequent testing."

júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

39

Mindkettőnk azt olvas ki belőle, amit akar... Én például ezt:

""It will not cause cancer unless the person is exposed to frequent testing.""

Szóval, megint ott tartunk, hogy nem okoz rákot, hacsak nem csinálják gyakran...

júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!