Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkerülhetem-e így a koronavir...

Elkerülhetem-e így a koronavirus oltás beadását?

Figyelt kérdés

Na szóval a vakcinagyartók leirták hogy allergiásoknak tilos adni. Müller Cecília is mondta.

El megyek az orvoshoz. Allergiavizsgálatot csinálok. Az orvos beirja a25 féle allergiát (mindegy mi az eredmény csak írja be akar fizetek is). Utána ha oltani akarnának mondom hogy: egészségügyi okból nem oltható" és nem adják be az oltást.


Ez így lehetséges? Nem akarok de oltást se diszkriminációt, azét kérdezem.



Ui. Nekem amúgy is van vagy 20féle allergiám szóval nem csak hazudnnám az okot.



2020. dec. 24. 22:19
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
24%
És mi van ha a munkáltatók kizárólag oltással vesznek fel embert? Nem dolgozol? Csövi leszel? Kapod a szputnyikot, vagy bàrmelyiket, amivel nincs gond az allergiàval.
2020. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Megyek afrikába önellátni. Vagy vakami Dél-Amerikai csóró országba.


Nem gondolod hogy én hajlandó vagyok ezt beadatni!

2020. dec. 26. 20:08
 23/38 anonim ***** válasza:
29%
Akkor be kell adatnod több másikat is esetleg. :D
2020. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Azokkal semmi gond. Évek-évtizedek óta megfelelően működnek. Csak és kizárólag ezzel a koronavirus elleni oltással van bajom
2020. dec. 26. 20:50
 25/38 anonim ***** válasza:
ez nem igaz, hát többen emiatt érvelnek, hogy influenza oltást is azért nem adatja be, mert 1x beteg lett tőle. tehát azok sem működnek megfelelően mindenkinél...:D
2020. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor várjál pár évtizedet. Egyelőre úgyse kötelező. Hogy mi lesz akkor, ha kötelező lesz, azon majd ráérsz később aggódni, nem? Hogy tudnád előre eldönteni, hogy mit fogsz csinálni majd akkor, ha még azt sem tudod, milyen körülmények között, milyen feltételekkel, milyen következményekkel együtt kell azt a majdani új helyzetet elképzelni?
2020. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az influenza oltás kivétel mert minden évben újra kell fejleszteni. De amire gondolták az előbb azok a malária, sárgaláz meg mittudoménmi elleni olrasok szerintem vagy 20 éve megvannak.
2020. dec. 26. 20:54
 28/38 anonim ***** válasza:
0%

"a malária, sárgaláz meg mittudoménmi elleni olrasok szerintem vagy 20 éve megvannak"

És biztos vagy benne, hogy 20 éve nem is változtattak rajtuk semmit? És ha változtattak, vajon miért? És milyen következményei lettek a változtatásnak? Nem kéne ennek utánajárni?

2020. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
43%
Hát akkor menj dél amerikai országba.. minek ez a kérdés? Mit vársz? Úgyérzem csak azért írtad ki, mert várod, hogy jön a sok egyforma gondolkodású mint Te, kell a megerősítés. Csinálsz amit akarsz, minden esetre érdekes "gondolkodàs" ez :)))
2020. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván ha allergiás vagy akkor valamire akkor nem lesz szàmodra kötelező még ha az is lesz, de hidd el hogy meglesz a módja hogy Teis megkaphasd. Az első részben allergia miatt aggódtál, most pedig csak a koronavírus elleni vakcinát támadod.. ki érti ezt :)
2020. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!