Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkerülhetem-e így a koronavir...

Elkerülhetem-e így a koronavirus oltás beadását?

Figyelt kérdés

Na szóval a vakcinagyartók leirták hogy allergiásoknak tilos adni. Müller Cecília is mondta.

El megyek az orvoshoz. Allergiavizsgálatot csinálok. Az orvos beirja a25 féle allergiát (mindegy mi az eredmény csak írja be akar fizetek is). Utána ha oltani akarnának mondom hogy: egészségügyi okból nem oltható" és nem adják be az oltást.


Ez így lehetséges? Nem akarok de oltást se diszkriminációt, azét kérdezem.



Ui. Nekem amúgy is van vagy 20féle allergiám szóval nem csak hazudnnám az okot.



2020. dec. 24. 22:19
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
74%

10-es

Ugyanmár, most is oltás nélkül járkálnak be hozzá. És még így is az örül, akihez egyáltalán betérhetnek.

2020. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
75%

Nem minden allergiára adják ám. Attól még, hogy pl. allergiád van a macskaszőrre, és picit tüsszögsz, úgyanúgy megkaphatod az oltást.


Itt az allergia alatt olyan emberekre gondolnak, akik táskájában mindig ott lapul az adrenalininjekció vészhelyzet esetére..

2020. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
58%

az még sima dolog, ha valakinek valóban van gyógyszerallergiája mondjuk.


de én nagyon kíváncsi lennék, mit reagálnának arra az ilyen trükközők, ha mondjuk eltelik fél év és az körvonalazódik, hogy a vakcinák biztonságosak és hatásosak, így úgy döntenének, beadatják, de az orvos közli velük, hogy bocsánat, de korábban Önnek azt hozza a rendszer, hogy x meg y meg z hatóanyagra allergiás, így nem kaphatja meg az oltást.

2020. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Nekem 2féle gyógyszerallergiám is van.
2020. dec. 25. 20:05
 15/38 everlight ***** válasza:
34%
Így is zárva marad szinte minden 2021 ben is ,úgy hogy semmi különbség nincs,ha nem oltatja be magát mindenki,eleve seftiben kifejlesztett méreg a mocsok Pfizer től
2020. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Szerintem menekülök Bhutánba amíg lehet... Az annyira elzárt lehet megteszi.
2020. dec. 25. 21:44
 17/38 anonim ***** válasza:
28%

"a mocsok Pfizer től"

Nem tűnsz valami tárgyilagosnak...

2020. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
60%
Az oltás azt védi, akit beoltottak. Attól még mást megfertőzhet, ergo tök mindegy, hogy oltva vagy oltatlanul megy valahova.
2020. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
65%
Én se fogom magam beoltani. De egygajta eszkalaciora en is szamitok. Eloszor valaszthato az oltas, aztan donzhetsz ugy hogy nem adatod be de nem utazhatsz, aztan anrlkul nem dolgozhatsz nem jarhatsz suliba semmi! A vegen majd eroszakkal bevisznek es beoltanak mondvan kozveszelyes vagy. Sajat velemeny. Nincs ez olyan messze, en is rettegek, mar most gondolkodom mit tudnek tenni hogy ha kotelezo lesz elkerulhessem.
2020. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%

Kivonulsz a társadalomból, beköltözöl egy barlangba, és élsz, ahogy tudsz: előteremted magadnak az élelmet is, a világítást is, a fűtést is, mindent, amire szükséged van.

Annak is megvan az ára, mint mindennek, hogy társadalomban élünk: szívjuk a büdös levegőt, viszont nem kell mindenhova gyalog mennünk, meg hasonlók. Az oltás is ilyen társadalommal együtt járó kellemetlenség. Ha nem társadalomban élnénk, a kötelező oltásokra se lenne szükség.

2020. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!