Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkerülhetem-e így a koronavir...

Elkerülhetem-e így a koronavirus oltás beadását?

Figyelt kérdés

Na szóval a vakcinagyartók leirták hogy allergiásoknak tilos adni. Müller Cecília is mondta.

El megyek az orvoshoz. Allergiavizsgálatot csinálok. Az orvos beirja a25 féle allergiát (mindegy mi az eredmény csak írja be akar fizetek is). Utána ha oltani akarnának mondom hogy: egészségügyi okból nem oltható" és nem adják be az oltást.


Ez így lehetséges? Nem akarok de oltást se diszkriminációt, azét kérdezem.



Ui. Nekem amúgy is van vagy 20féle allergiám szóval nem csak hazudnnám az okot.



2020. dec. 24. 22:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy egyre több tapasztalat lesz már a beoltottak kapcsán, folyamatosan változik majd a tudányos álláspont azzal kapcsolatban, hogy ki oltható meg ki nem, arra azért számíts.
2020. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%

Én tudok egy egyszerűbb módot:

- Jó napot, beoltatja magát?

- Nem.

- Oké, köszönöm, viszlát.

2020. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%
Mivel nem kötelező az oltás, egyszerűen nem mész el az oltóközpontba. Nem gondolom, hogy éjszakánként fekete kocsival fogdossák össze az embereket oltásra. Főleg, hogy első körben 10.000 oltóanyag fog érkezni.
2020. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy bármilyen hátrány ér azért mert nem leszel be oltva most még csak feltételezés. Majd ráérünk ezen akkor gondolkozni ha mar lesz ilyen szabály.
2020. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
#2 a probléma csak az ezzel hogy nem mehetek sehova hamarosan ha azt csinálom....
2020. dec. 25. 09:59
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lesz egy-két hely ahova az elején nem engednek csak oltassal majd rájön az adott szolgáltató h ez neki sem kifizetődő mert akkor a legtöbb ember inkább nem megy. Gazdasági válság van kb mindenhol tehát kell a pénz nekik is, akar egy nyaraló helyről beszelunk akar üzletekrol
2020. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
46%

"nem mehetek sehova hamarosan ha azt csinálom"

Erre egyelőre semmi konkrét bizonyíték sincs. És a tudományos álláspont várható változásával együtt a te hozzáállásod is változni fog valószínűleg, úgyhogy kár előre parázni.

2020. dec. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
88%

6-os

Hol érdekli egy szolgáltatót, hogy ki megy be hozzá és kit fertőz össze? Nem az ő problémája lesz pár nap múlva.

2020. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
#3 Erre azért én nem vennék mérget
2020. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
18%

"Hol érdekli egy szolgáltatót, hogy ki megy be hozzá és kit fertőz össze? Nem az ő problémája lesz pár nap múlva."

Ott, hogy a saját dolgozóit is megfertőzheti, ami miatt pár nap múlva becsukhatja a boltot. Meg ott, hogy ha elterjed a híre, hogy az ott egy gócpont, akkor addig is kevesebb kuncsaftjuk lesz, amíg még nyitva lesznek.

2020. dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!