Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak? (többi lent)

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az intim szörzetemmel mit csináljak, hogy ne pattogjon ki borotválás után?

Vagy ne borotváljam, de ha ne akkor mivel csináljam?


2011. jún. 30. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

pl hajnyíró vagy szakállnyíró

vagy szőrtelenítő krém

2011. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy borotválás után fertőtlenítés (alkohollal), illetve pelenkakiütés elleni krém
2011. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semmiképp se borotváld szőrnövekedéssel ellentétes irányban. esetleg utána körömvirág.
2011. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha erre érzékeny a bőröd, akkor borotválás után mindig ki fog pattogni, csinálhatsz vele akármit. (én is ilyen vagyok)

Helyette menj el gyantáztatni. Fájni fáj ugyan, de az a 2-3 hét simaság megéri, és 15 perc alatt túl vagy rajta, nem pattogsz ki utána.

Bármit is választasz, egyet ne: szőrtelenítő krémet tilos használni intim területen. Ha az van ráírva, hogy ott is lehet használni, akkor sem szabad. Mindenféle mérgező vegyszerrel van tele, nagyon ártalmasak.

2011. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nálam is ez volt először. Miután leborotválod, kend be testápolóval vagy valamilyen krémmel:) nekem segített.
2011. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!