Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak, hogy a lencséme...

Mit csináljak, hogy a lencsémet kibontás után 2 hónapig tudjam használni? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Reggel olyan fáradt voltam, hogy félre néztem, és véletlen 2 bal szememre valót bontottam ki..:S Havi lencsét használok, (úgyhogy most lehet oda lett egy hónap)

Mit csináljak, hogy az egyik balt elrakjam egy hónapig úgy, hogy utána még egy hónapig tudjam hordani?

Remélem érthetően írtam le!

A válaszokat előre kössz!


2011. okt. 26. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs tul nagy kulonbseg a szemeid kozott akkor hasznald mind a kettot. Ha nagy akkor meg igazabol annyit csinalhatsz, hogy belerakod lotyibe a lencset es 1 honapig nem nyitogatod, es mielott hasznalnad az elott atmosod es 1 ejszakara bennhagyod es utanna rakod fel. De ez nem etikus, mert igazabol felbontas utan 1 honapig lehetne csak hasznalni(ebben az esetben nem hasznalod, de ez mindegy). Ha elrakod, es egy honap mulva hasznalod, akkor meg figyeld majd a szemed. Ha pirosodik, akkor majd dobd ki a lencset.
2011. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké, remélem sikerül!
2011. okt. 27. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak folyadékban áll a lencse az nem számít használatnak, hiszen a folyadékban nem szárad. Márpedig egy lencse attól használódik el, hogy szárad mikor a szemeden van.

Ezt kontaktológus mondta, szóval nyugodtan tedd folyadékba, semmi baja nem lesz.

2011. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!