Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak? Fontos! A...

Mit csináljak? Fontos! A többi lent!

Figyelt kérdés
1 hete csináltattam köldök piercinget,természetesen szakemberrel! Adott rá Aloe Vera First-öt,amivel ajánlása szerint napi 4-5ször kenegetnem kell. Ajánlott rá még kamillázást is. Én mindkettőt betartom. Sose volt gyulladékony bőröm,mindig minden sebet,szúrást jól "bírt",nem gyulladt be,csak ha nagyon nagy sebem volt. Viszont most begyulladt a bőröm a piercing fenti részénél,a fenti szúráslyuknál. Ha kenegetem,fülpiszkálóval szoktam,a szakember aztmondta,ez steril. Nem fáj sose,ha mégis,akkor tűrhető. De a gennyet rendesen kilehet belőle nyomni. Mit ajánlotok,mit csináljak? Mennyire természetes ez és mennyi ideig lesz ez még így?
2011. júl. 30. 02:12
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem ez a fülemnéál szokott lenni pici baktérium van ott Sztem azt csináld hogy napponta 2x3x kiveszed a PC-t és alkoholba fertötlenited és közbe a hasadnál is betadinnal lenyomod addig ameddig be nem gyógyul .


az eleje ilyen maceréns.



22/f

2011. júl. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azért más a köldökből ki venni a piercinget mint fülből...ha friss a szúrás...de én is amúgy azt ajánlanám hogy betadine-ével ecseteld.Nekem számba volt...sokáig azzal kentem és nagyon jó volt.
2011. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Teljesen természetes! Nekem 3 éve van a köldökömben és egyéb helyeken és mind váladékozik egy picit mert ugye az mégsem egy természetes lyuk és idegen dolog van a bőröd alatt... ha kicsit többet mozgatod akkor begyullad több a genny... 1hónapig a köldök pc-t ne akard kivenni ne is nagyon mozgasd víz sem érheti... Én ha érzem hogy kicsit gyulladt oxycort spray-t használok ami tökéletesen bevált :)
2011. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
második válaszolónak. szádba volt és azzal ecsetelted? te nagyon h.ülye a betadinet azt csak külsőleg szabad használni.:D kérdező.mi lenne ha felhívnád azt aki csinálta? mivel szakember és ezzel foglalkozik biztos hogy többet tud erről mint mi. nekem volt nyelvembe meg ajkamba(középen) nem vagyok b.uzi. mind a kettőt magamnak szúrtam meg fülemet is de nekem nem voltak ilyen gondjaim. nem gyulladt be nem volt gennyes szóval segíteni nem tudok. de kenegesd betadinnal vagy valami gyulladás csökkentő kenőccsel.amúgy elvileg nem szabadna gennyesnek lennie lehet alergiás vagy rá vagy valami.szerintem vedd ki nekem is kb fél évig tartott ez hogy de menő nyelv pc majd amikor nyalom a csajt én leszek a menő meg stb :D nekem már nincs semmilyen test ékszerem egyedül fülbevaló mostmár varratom magam. szerintem te is nézz valami szép mintát derékra vagy valahova hidd el jobb mint a testékszerek! 18F
2011. aug. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem 6 éve van köldökpiercingem. ezen kívül van a nyelvemben is. a köldökpierc 1 évig gennyesedett, a nyelv csak 1 hétig fájt. még sokáig fog fájni, de nekem akkor gyógyult meg amikor kaptam rá Octenisept-et. Ez egy fertőtlenítő spray de nagyon király!!Tényleg csak ajánlani tudom. 2 hét alatt rendbe hozta. mindig tarts magadnál belőle és használd-használd-használd!!!
2011. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

2. válaszoló vagyok és az utolsó előtti válaszolónak üzenném,hogy nem a nyelvemet kentem azzal,hanem ajakpiercingem volt,és azt kentem külsőleg :) szóval nagyon félreértettél.a nyelvemet corsodil szájvízzel kezeltem :)

kérdezőnek: remélem most már minden rendben van a köldököddel,és nem bántad meg hogy oda tetettél pc-t :)

2012. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!