Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért küldötr tovább az orvos?

Miért küldötr tovább az orvos?

Figyelt kérdés
El akartam menni állami kórházba kíváncsiságból egy pötyögtetős allergiavizsgálatra, erre a nő továbbküldött vérvétel, tüdőröntgen, hasi ultrahang, kardiológia, stb... 24 éves lány vagyok, semmi eü bajom nincs, miért nem lehet megcsinálni azt amit kérek? Ez így csak szemétkedésnek tűnik

aug. 26. 13:12
1 2 3
 21/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
49%
Azért küld el, mert több pénz jár érte és nem árt vele senkinek, neked is jó ha ezek megvannak, természetesen te döntesz.
aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, ha miattam kapna egy kórház több pénzt :D na így aztán főleg nem megyek el sehova, ha nincs bajom.
aug. 26. 19:50
 23/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez teljesen független tőled, több vizsgálatért több pont és pénz jár, ez mindenkinél így van, ebben semmi rossz nincs. Örülj neki, hogy kivizsgálnak, de természetesen nem kötelező elvállalni, lehet fél év múlva megbánod, ezekbe a vizsgálatokba még senki sem halt bele.
aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Senior Séf ***** válasza:

"24 éves lány vagyok, semmi eü bajom nincs"

Az orvos azért van, hogy a betegekkel foglalkozzon. Így is kevés időt tud egyvalakire fordítani, hát még ha egészséges kíváncsiskodók is rabolják az idejét.

aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én elmennék azokra a vizsgálatokra, amik nem járnak sugárterheléssel. jó átnézetni magznkat, fiatalabbként is.
aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!