Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvos hogyan állapitja,meg...

Az orvos hogyan állapitja,meg h kell e valakinek stressz oldo gyógyszer vagy nem?

Figyelt kérdés
Gondoltam kérek valamit,mert állandóan stresszelek a semmin. Félek emberek között lenni. Remegek és dadogok. De nem tudom mit mondjak az orvosnak, mert mivan ha nem ad,mert nincs rá szükségem.
aug. 15. 07:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Irjam azt h azt hallottam h a frontin segit panik rohamok eseten? Hol ott pánik roham esetén,nem az az első gondolatod,h gyogyszer kell
aug. 15. 07:11
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
háziorvosnak mondod és beutal pszichiáterhez aki megállapítja kell e valami gyógyszer
aug. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mad Max2 ***** válasza:
0%

Elmész a háziorvoshoz....


És beszélsz vele...


Emondod hogy sokat szorongsz mostanában, nehezen alszol el, és szeretnéd ha erre kiírna neked valamit...


És már egyből ki is fogja neked írnia frontint!


Pszihiáterhez nem igen hiszem hogy érdemes elmenned, mert ő is gyógyszert fog felírni, ráadásul sokkal komolyabbakat mint a frontin.

+ bekerül az EESZT rendszerbe hogy pszihiátriai kezelés alatt állsz, és az lehet nem lesz jó munkahelyen vagy máskor.

aug. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
De igen kötelező szakorvoshoz menni vele és a munkáltató nem fogja látni
aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mad Max2 ***** válasza:
40%

Nekem a házidoki kiír nyugtatót ha kérem, sose küldött pszihiátriára


Meg amugy a 60 feletteik kb 1/3 része szedi a nyugitablettát, szinte automatikusan írják fel nekik a háziorvosok.


Biztos bírná a pszhiátria ha minden 3.dik embert oda küldene a hátiorvosa...:D

aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%
Ha orvos lennék, Magne B6 vagy Nervenpflege lenne a javaslatom. Az idősebbeknek azért is adnak nyugibogyót, mert ott már a magas vérnyomás miatt valóban veszélyes lehet az idegeskedés. Ha sose hívtál mentőt vagy mentél az ügyeletre pánikrohammal, akkor igen kicsi az esélye, hogy erre Frontint írjanak.
aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem ajánlom de akkor menj a háziorvoshoz frontinért amire majd rászoksz nekem mindegy, akinek annyi esze sincs hogy szakorvoshoz menjen....
aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
És szerinted szakorvos mit fog felírni? Tudnék mesélni...
aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!