Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Honvéd Kórház sürgősségi...

A Honvéd Kórház sürgősségi osztályán melyik orvosok dolgoznak?

Figyelt kérdés

Szóval ha bevisznek rosszullét vagy baleset miatt, akkor melyik orvoshoz kerülhetek?

Nyilván egy ilyen baj nem tervezhető időben, szóval úgy àltalàban kérdezem, hogy kik dolgoznak ott.

Aki jàrt mostanában ott, megköszönném ha írna!



aug. 17. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Aki éppen szabad.
aug. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Aki szolgálatban van.
aug. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
A Semmelweis összes pszichológusa dolgozik ott is váltásban: főleg Béla és Sanyi.
aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elsőre nem találtam listát, sok kórház kirakja az orvosait, keress rá.

De azt úgyse tudod, épp ki van ott aznap, egy sürgősségin sokan szoktak dolgozni.

aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ó, hát azt egy sürgősségin nem lehet tudni. Amúgy sem csak egy vagy két orvos dolgozik ott. Vagy ezt gondoltad???
aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés, hogy pl. 2024.október6-án épp ki lesz....

Hanem az, hogy konkrétan név szerint kik dolgoznak ott. (Rákeresve nem találtam, ezért tettem fel a kérdést.) Aki mostanában volt ott, az tudhatja, hogy akkor épp ki volt. Hozzájuk szól a kérdésem, és nem azokhoz, akik hozzám hasonlóan nem tudják!

aug. 18. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd, én sajnos rengetegszer voltam az SBO-n, soha fogalmam nem volt épp kicsoda-micsoda vizsgál-kezel. Még azt sem, hogy épp asszisztens vagy orvos foglalkozik épp velem. Egyébként is, kisebb bajom is nagyobb volt annál. Arról nem is beszélve, hogy nem egy terület van, hanem sebészet, baleseti, belgyógyász, pszichiáter, stb, stb.
aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kórház összes orvosa foglalkozhat veled, mivel konzíliumot bárkitől kérhetnek. Nagyjából az egy hónapos fekvőbeteg osztályos rezidens aki nem feltétlenül fog megnézni, de tanulási céllal még őt is odaküldhetik.
aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!