Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt olyan, hogy kiszolgáltato...

Volt olyan, hogy kiszolgáltatott helyzetben voltatok, és megaláztak titeket? Gondolok itt pl kórház stb stb

Figyelt kérdés
Nekem volt, pont szülés előtt a vajúdás alatt..

#szülés #egészségügy #Szemét orvos
aug. 16. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szintén, szülés után.
aug. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi történt? Igazán elképzelnbi sem tudok ilyen helyzetet, hogy lehet valakit megalázni szülés elött-alatt-után????
aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

2-es, hát eleve a szülés egy kiszolgáltatott helyzet, és bizony van nem egy nem kettő bunkóparaszt ápoló, aki félvállal odaszólogat, meg odavet ezt-azt.


Ki kéne vágni őket a kamarából is, diplomát elvenni, nem szülőnő közelébe engedni, de hát semmi gond, úgyis ápolóhiány van.

aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem az volt, hogy borzasztóan szenvedtem, egy dr nő megnézte a mehszajam vajúdás alatt.. nagyon fajt. Közben műszak váltás volt nekem ki kellett menni mosdóba. Visszajöttem addigra egy másik szülést vezető orvos volt (nem szokás elköszönni a betegektől ott) tehát az új doki azt mondja megnezi a mehszajat hogy áll. Huu mondom pont most néztek meg 5 perce.. (nem akartam hogy megint úgy fájjon, és nagyon szenvedtem ezalatt)🥺Erre az volt a válasz, hogy en ne mondjam már meg hogy ő mit csináljon, egyelőre ő az orvos, és nem én, nem tudja hogy mit képzelek en magamról hogy magyarázok.. ki vagyok en ott a kórházba stb stb. Egy szót nem szóltam, csak hallgattam mert tudtam csak egyre rosszabb lesz bármit mondok, és igazából nagyon ki vagyok szolgáltatva meg jól kiszúr velem

Hihetetlen, és akik tényleg súlyos betegek, el tudom képzelni ugyanezt a bánásmódot :(

aug. 16. 10:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. Velem a szülőszobán rendesek voltak, a császár közben is, na de utána az osztályon... Kezdjük azzal, hogy reggel bejöttek, kérdezték, kérek-e tiszta hálóinget meg az ágyra azt a védő izét, hogy ne legyen véres. Kértem, majd nem hozták. Amikor legközelebb jött valaki, kértem újra, megint nem kaptam. Akkor már elég meredek volt a helyzet, de covid volt, nem lehetett mászkálni, hogy kimenjek kérni. Majd aki jött legközelebb, úgy leb*szott, mint a pengős malacot, hogy ő nem érti, miért jó egyes nőknek a saját vérükben fetrengeni, miért nem lehet szólni, hogy cseréljék ki a matracvédőt, meg kérni új hálóinget. Mondtam, hogy kértem kétszer is, de senki se hozott. A válasz az volt: Ahapersze.


Mivel császároztak, ami baromira fájt, nem tudtam túl gyorsan mozogni, pont szoptattam, mikor bejöttek valami vizsgálat miatt, és szerintük túl lassan tettem bele a babát a kiságyba. Mondtam, hogy bocsi, de fáj a hegem. Erre egy idősebb ápolónő azt mondta: Na maga meg se tudta volna rendesen szülni azt a gyereket, mert az fáj csak igazán. Mintha rajtam múlt volna...


Szerencsére 3 nap után hazamehettünk, de nagyon vágták a pofákat, mikor az én férjem nem adott nekik ajándéktáskát csokikával, mikor jött értünk.

aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazi taplók. Nem értem miért pont korhazban dolgoznak ezek
aug. 16. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!