Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Abban mi a humoros, hogy a...

Abban mi a humoros, hogy a kórházak kórtermeiben 3+ fokban szenvednek a betegek?

Figyelt kérdés
Semjén Zsolt ezen nagyon jót nevetett.

aug. 15. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Normális embernek ebben semmi humoros nincs. Semjén egy tróger, bármin képes röhögni, ha megfizetik. Én is láttam a riportot, jól pofán kellett volna vágni a mikrofonnal. Ráadásul a röhögés után elmondta, hogy milyen érzéketlen a magyar ember, amikor háború van és holmi kórházi 40 fokok miatt háborog.

Persze ő magánklinikán hűsöl, ha van valami baja, azt is állami pénzen.

aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Mert nem normális. Egyrészt ja, neki eleve jár mindenhol az ellátás azonnal és naná, hogy nem állami intézménybe fog menni, neki nem gond megfizetni vagy megfizettetni az emberekkel egy magánkórházat, emellett klímás kocsiban utazik. Szóval ő semmit sem érez abból a 38 fokból amik a kórtermekben, műtőkben, kórházi folyosókon van.
aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

És akkor a beteg - ha tud menni - aláírja a papírt és elmegy, a dolgozó meg ott ül egész nap a 40 fokban.

Aztán meg csodálkoznak, hogy lassan mindenki felmond.

Persze, az építőmunkás is melegben dolgozik, de mondjuk egy steril beavatkozást nem illene úgy végezni, hogy közben mindenkiről csöpög a víz.

aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon sok kórházban, rendelőben van már légkondi. 20 éve még ennyiben sem volt ...
aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semjén életében nem járt magyar állami kórházban szerintem. Tuti, hogy külföldre jár valami magánkórházba. Ott biztos jobbak a körülmények.
aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fárasztó96 ***** válasza:
76%
Júniusban, mikor apám meghalt akkor volt az egyik 40fokos höhullám. Elmondta az intenzíves doki, aki kezelte, hogy sem náluk, sem a műtőben (alsó szint intenzív, emelet műtők) nem működik a légkondi, huzat nem használ... Nem irigylem az ott dolgozókat... Remélem aki röhögött rajtuk, az is odakerül. (eddig csak sebészeten voltam pár napot betegként, ott működött a légkondi)
aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#4 Nem ezt kérdeztem.
aug. 15. 14:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk azon a 40%-on, aki megszavazta ezt a mocskos maffiabandát, azokon van is mit röhögni. Saját magukat szopatják 14 éve, hát csak egyék is meg, amit főztek.
aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nálunk lemondtak műtéteket a hőség miatt, és mert nem kapcsolhatnak klímát spórolásképp. Ismeros egészségügyi dolgozótól tudom
aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9, előírás, hogy legyen hűtve a műtő még télen is. Nem kellene hazudozni :)

Nem vagyok fideszes, csak kérdezni jöttem: mely kórházak ezek?

aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!