Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Évek ota nem voltam állami...

Évek ota nem voltam állami kórházakban, tényleg olyan áldatlan állapotok uralkodnak amit M. Péter mutat?

Figyelt kérdés

aug. 15. 12:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem mindegyikben.

De pl a Jánosban igen. Csak akkor mennek oda ha minden kotel szakad.

aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A kórháztól függ. Én megyeszékhelyen élek. Nem egy kórház van, hanem különböző helyeken, épületekben vannak a különböző klinikák. A legtöbbet már felújították. De még van olyan, ami olyan, mint egy időutazás, de azért annyira nem horror, mint amilyen képeket az elmúlt pár napban láttam. Régi, lepukkant, nem betegbarát, 8 ágyas szobák, de nincs omladozó fal, leszakadt mennyezet, stb.
aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
73%
Sokkal rosszabb átlagban.
aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Álkérdés egy magyaristától.
aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Magyar az állítólagos 38 fokban nem tépi le magáról a pólót, nem izzad, nem liheg. Hiteltelen. Télen sem láttam 18 fokban az állami hivatalokban dideregni. Ez az ember nem dolgozik, csak komoly arccal darál valami betanult szöveget, amit ki tudja, hogy ki adott a szájába és még csak nem is jó színész.
aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5.

Tehát akkor mindenhol 23 fok van.

aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
6: Nyugodtan mehetsz és megnézheted, hogy hol milyen állapotok vannak. Én voltam az elmúlt években több helyen látogatóként/betegként és nincs semmiféle apokalipszis, mint amit magyaráznak egyesek a politikai ismeretség és népszerűség elérése érdekében. A 23 fokot egyedül a műtőkben indokolt biztosítani, mert hűvösben kisebb eséllyel fertőződik meg a beteg a műtét során bármivel.
aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

7: Ajánlok egy kis túrát a Jánosban vagy az Istvában. Ott majd látsz olyan állapotokat.

Valamint sok vidéki kórházakban bizonyos osztályok.

aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

7.

Én ugyan nagyon ritkán járok kórházban, és akkor is csak látogatóként, de nyáron idáig mindenhol megdöglöttem a melegben már fél óra alatt. Fel nem foghatom beteg ember mégis hogyan tud(na) pihenni nonstop 30 fokban. Ezt magad sem gondolod komolyan. Pihentető alváshoz pl mindenképpen 25 alatti kellene.

aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"A 23 fokot egyedül a műtőkben indokolt biztosítani" - azért ha 30C+ van bárhol a korházon belül az igencsak megviseli a szervezetet. Akik a kórházban vannak azok általában legyengültek, főleg nekik lenne fontos az 30C alatti hőmérséklet.

Sajnos jártam külföldön is korházakban, eddig a magyarországi korházak voltak a legrosszabbak tapasztaltaim alapján.

aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!