Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Veszprémi vagy valamelyik...

Veszprémi vagy valamelyik budapesti kórházban időpont nélküli fül mosás?

Figyelt kérdés

Tudtommal a Veszprémi kórházban nem kell időpont, oda az állandó lakcímem szól. Az a baj ebbe nem vagyok biztos, honlap egyszerűen nem jön be.

Budapest III. Kerületbe szól a tartózkodási hely, itt meg nem vagyok annyira ismerős.

Fontos lenne, hogy ne kelljen időpont. Kell beutaló fül mosásra?



júl. 31. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Beutaló nem, de időpont kérés minden vizsgálathoz kell.

Honlapon foglalj időpontot. Próbálkozz. Be fog az jönni.

júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Másik böngészőből megnéztem. Bejött, köszönöm. Annyi kérdésem lenne, hogy kb menny idő, amíg időpontot kap az ember. Fültisztitás házilag lehetséges?
júl. 31. 07:53
 3/5 A kérdező kommentje:
(azért kérdezek így rá, feleslegesen a kártyám nem akarom tölteni, bár igaz, innen senki se jövőbe látó, hogy megmondja hogy aug 5, de hátha van személyes tapasztalat valakinek)
júl. 31. 07:55
 4/5 anonim ***** válasza:
9%

Kórházba csak szakorvosi beutalóval lehet bejutni.

Szakrendelőkbe csak sürgősséggel lehet bejutni.Beutaló nem kell.

júl. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell minden osztályra beutaló, például orr-fül-gégészetre sem kell, időpontot kell kérni.
júl. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!