Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mien rendszereséggel és...

Mien rendszereséggel és hányszor Vizipipáztok?

Figyelt kérdés
Én napi 2x.. van 1 oan érzésem h rohadtul lekellene álnom. ebből nagy bajom lehet, nagyon parázok. Irjátok meg h ti mien sürün pipáztok, léccives + mióta csináljátok és van-e vmi bajotok.
2010. ápr. 9. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

-hát én hetente kb.4szer és akkor 2-3 szenet tolunk el

-kb. egy éve kezdtem

-és ne nagyon szívd tüdőre, mert hiába szűr a víz, attól még ugyanugy belazulsz, ergo vannak benne káros anyagok

-és semmi bajom nincs

2010. ápr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

heti 4 1-3 szénnel? Ezt hogy? Erre kiváncsi vagyok! Én szoktam Vortex kerámiából is szívni amire elve 1,5 szenet kell rárakni illetve 1 óra után még lehet rakni rá egy felet, szóval azt értem ha valaki x mennyiséget szív több szénnel, de a kevesebb az hogy?

Én már kb. 4 éve pipázom, kb. 2,5 éve van itthon is, kb. napi 3-at, van amikor csak 1 van amikor 5-öt is!

Nekem nem lett eddig semmi bajom, pedig teljesen kifujom a levegőt és teli tüdőre szívom, az egyetlen dolog amire vigyáznom kell, nem tudom ez mennyire érvényes rád, hogy kevésbé leszek éhes tőle és az a gond hogy testépitek, de eléggé az a szálkás fajta vagyok, szóval nekem 2-szer annyi kalóriát kéne naponta bevinnem mint régebben, ez az egyetlen problémám!

2010. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ahh sokat segített ez a 2 komment de komolyan.

én hétvégenként eltolok 2-3 szenet haverokkal közösen, de am napi szinten egyedül elszivok 1 szenet suli után aztán egyet estefele. Akkor annyira nem vok függő.. sztem

de majd megvizsgáltatom azért magam vmikor, mert fosok h lesz vmi bajom tőle. kb 1 éve tolom

2010. ápr. 12. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:

mivel ez a füst olyan alacsony hőfokú a hosszu "út" miatt szinte nem is káros. nem kell ennyire fosnod :D itt egy vidi nézd meg toxikológus véleménye: [link]

ja és ha tényleg félsz vegyél egy ilyet magadnak: [link] vagy ilyet [link]


ja én 3 éve pipázom heti 3-4 alkalommal de nem mindig ha olyan kedvem van egy este 3-4 tömés

2010. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
minden nap egy tömés 4 éve. semmi bajom nincs. Mondjuk minőségi cuccok csak.(vortex, razan, bammboocha/coco)
2010. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szeetek pipázni nyáron sokszor semmi bajom szerintem nem kárositja az egészséged de ahogy te gondolod
2010. máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!