Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vizipipáztok? írjon az is,...

Vizipipáztok? írjon az is, aki nem. (lent még pár részlet)

Figyelt kérdés
mindenhol aztmondják, hogy nem káros, má lassan a tüdőrákot fogja gyógyítani. de ha ennyire nem káros, akkor minek bújkálni vele? nem természetes, vagy csak az én fülemnek nem imponál , hogy "menjünk erdőbe pipázni"? 15 éves vagyok, de a baráti köröm a faluba rendszeresen csinálják. az osztálytársaim is. szerintem elszomorító, hogy egy 15 éves lány vizipipázik, csak úgy, mer mért ne. ti pipáztok?
2010. okt. 10. 11:59
 1/4 A kérdező kommentje:
és még vmi: "má fél éve szívok, és nem szoktam rá". ha nem ezt, akkor mit jelent a "rászokni" fogalma? ez olyan, mint: "nemvagyok gépfüggő, csak napi 5-6 órát játtszok"
2010. okt. 10. 12:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy divat, mint a dohányzás, és káros is, bár egy kicsit kevésbé, mert a víz némileg szűri a füstöt, de attól még jut a tüdőbe korom és hamu. Rengeteg cigiző embertől is hallottam, hogy ő nem függő, bármikor le tudná tenni. Csak nem akarja.


Sőt, most olvastam itten gyakori kérdéseken, hogy a marihuána is baromi egészséges, nem okoz függőséget, és ha nem tudna szívni, akkor sem hiányozna neki. Na ilyenkor csak azt nem értem, hogy akkor minek?... Na, ez ugyanaz. Nem okoz függőséget, csak nem tudok élni nélküle :)

2010. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi itthon vizipipáztunk barátommal párszor, de annak olyan erős szaga van, hogy mi az első emeleten lakunk és mégis már a kapunál lehet érezni pl almás dohány szagát.

Tehát így a házban cink, szóval már a szomszédok miatt sem gyújtok rá. De amúgy nem kéne ezzel bújkálni, mert nem illegális, tujalképp jobb egy fokkal a ciginél.


Előzőnek meg hogy mért jó, hát mert beszédít a nikotin tartalma, és megnyugtató érzés. Kb ennyi.

2010. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
örvendek, hogy valaki tud józanon is gondolkozni, és nem mindenki tulajdonítt neki gyógyítóerőt. szerintedm elég aggasztó, hogy normális 15-16éves lányok is csinálják. köszi a válaszokat! :)
2010. okt. 11. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!