Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mindig alu gyűrűvel vizipipáztok?

Mindig alu gyűrűvel vizipipáztok?

Figyelt kérdés
Ha igen miért ? (Miért jó ... stb)
2010. okt. 9. 14:28
 1/4 Liquid ***** válasza:
Mindíg, mert nem ég meg a dohány ha az ember jól csinálja...
2010. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nekem gyakran leég


ha teszek alugyűrűt akkor nem fog?és nyugodtan rárakhatm a hőtartó sapkát is?

2010. okt. 9. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Össz. egyszer szívtam olyannal, de semmiben nem különbözik a fóliától. Én inkább ez utóbbit szeretem, csak jól kell csinálni :)
2010. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sosem használok alugyűrűt és szinte soha sem ég meg a dohányt, de még amikor elkezdtem volt amikor alugyűrűvel is leégett! Az a helyzet hogy ki kell tapasztalnod, egyszer próbálj kevesebb dohányt rakni, máskor kicsit lazábra tömni, az az igazság hogy ez nagyon kerámia függő is, már több éve rendszeresen pipázom otthon vagy napi 2-4 alkalommal, de ha valamilyen oknál fogva cserélnem kell a kerámiát, mondjuk eltört vagy ilyesmi, akkor is kell legalább 10 szívás mire tökéletesítem a technikát az új kerámiára! Illetve még dohány függő is nagyon!

Attól is megéghet ha túl ritkán szívsz bele vagy attól is ha mint a porszívó!

2010. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!