Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik neten ismerték meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik neten ismerték meg párjukat, vagy akárcsak egy barátjukat -az elso valodi találkozo előtt milyen rendszereséggel tartottátok neten a kapcsolatot? Es az mi volt, mail, msn, skype?

Figyelt kérdés
Minden nap tudtatok kommunikálni, vagy csak hetente, pár naponta?
2011. ápr. 8. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
napi szinten tartottuk 1 hónapig kb. aztán találkozgatni kezdtünk, majd össze is jöttünk
2011. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
detto mint az első.... az első héten még csak leveleztünk skype-on aztán egyre sűrűbben beszéltünk, mert már hiányoltuk egymást :) végül találkoztunk XD és együtt élünk ,és esküvő meg minden XD
2011. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Online játékon ismertük meg egymást, ment a skype meg ts először csak játszottunk aztán játékon kívül is beszéltünk majd a 300 km ellenére összejött egy tali és azóta is mindennap beszélünk és ha tudunk találkozunk

lassan 1 évesek leszünk ^^

2011. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Internetes társkeresőn volt fent mindkettőnk. A srác írt nekem, szimpatikus volt. Másfél hétig msn-en dumáltunk. Aztán első randi volt, 2 hét msn, megint tali, megint msn, megint tali. Aztán én mentem őhozzá. 50 km volt köztünk. Egy darabig csak kedvesnek találtam, de nem vonzott. 2 hónap ide-oda autózgatás után azt éreztem szeretem, és hiányzik. Másfél évig autózgattam hozzá, nem találtam az ő városában munkahelyet. Neki ott volt lakása. Tavaly nyáron találtam itt munkahelyet és már itt lakom 8 hónapja. :)

Imádjuk egymást, ő a másik felem, én meg az övé. Hihetetlen, hogy első pár randin nem vonzott mint pasi, csupán jól éreztem magam vele, most meg megőrülök érte, dobog a szívem ha csak rámnéz. :D

Menyasszony lettem. :)

Bocsi a rövid sztoriért. :D

2011. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Netes párkeresőn írt nekem a párom, 2 nap múlva felhívott, 4 nap múlva találkoztunk személyesen.

Ennek 8 éve, már 4 éve házasok vagyunk :-)

2011. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

De jó olvasni az előzőket!!! :D

Mi egy hónapig csak msnen beszéltünk , de szinte napi szinten.

Az első tali egy hónap után volt, csak mi is kb 50 km-re lakunk egymástól, így két-három hetente tudunk találkozni, mert én is, ő is elfoglaltak vagyunk. ( plusz nincs kocsink, a tömegközlekedés meg halál errefelé... :( )

Harmadik hónapja vagyunk együtt, és remélem együtt is maradunk, mert én nagyon szeretem!

2011. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Először msn napi szinten, később telefonon SMS.
2011. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
msn kb 1 hétig, minden nap beszéltünk, egyszer webcam-eztünk is:) utána találkoztunk, azóta kb együtt vagyunk
2011. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
most beszéltem egy csajjal de lehet le akar rázni, mert nem jött fel 2 hete majdnem azírta facebookon nincs nete, hm... pedig jól elvoltunk lehet nem tetszem neki:S pedig pont ideális lenne áh... már félek hogy csak udvariasan elküldött a picsbe
2011. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én egy hónapja msnezek vele, eleinte napi szinten, aztán kicsit ritkábban sikerült a csevegést összehozni. Rágta a fülem, hogy találkozzunk, én mondtam, hogy ne még. De aztán átgondoltam, és mondom nem szalaszthatom el. Két hét múlva találkozunk.
2011. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!