Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a leszokást...

Mi a véleményetek a leszokást segítő gyógyszerekről?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam egy Tabex nevű gyógyszer és mondhatom, hogy segít!
2010. jan. 23. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy belsöleg ráállva, akkor szedhetsz akármit, nem fog használni, ha meg tényleg elhatároztad, akkor segithet.

De - tapasztalat - nem a nikotinhiány a fö gond, hanem az, hogy a megszokott mozdultsor és reflex az, amit nehér helyettesiteni. (Pl. hogy kaja után egy cigi - ki kell valamit találnod ehelyett, de égességet nem célszerü, mert EZ AZ, amiért sokan elhoznak: cigi helyett nassolás)

2010. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

amiért sokan elhoznak - ez helyett azt akartam irni, hogy

amiért sokan elhiznak.

2010. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először döntsd el agyban, és akkor hatásos. Én is mondtam már, h veszek valami cigileszoktatót, de még igazából nem döntöttem el 100%-osan, hogy igenis leszokok...akkor tuti nem fog hatni.
2010. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pedig mondhatom hogy hat napi egy doboz cigarettáról - gyógyszerrel -3-5 szál cigarettánál tartok
2010. jan. 23. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, ahogy gondolod. Még mindig cigizel. Ha neked ez segít ráhangolódni, csináld. De szerintem amíg cigizel fölöslegesen kínzod magad. Eldöntöd, abbahagyod, örülsz neki, boldog vagy! :)

Ha ehhez neked tabletta kell, szedjed. De elsősorban fejben dől el a kérdés.

2010. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én már több mint 1 hónapja nem szívom 5 évi dohányzás után. Az a lényeg hogy ha le akarod tenni, akkor soha egy slukkot se semmi. Haverom is "leszokóban van de mindi9g rágyújt 1-1 szálra. Akarat kérdése
2010. jan. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!