Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudnám legegyszerűbben...

Hogy tudnám legegyszerűbben megoldani a leszokást?

Figyelt kérdés
Nagyon le szeretném tenni, már két éve cigizek, és szerintem elég gáz. kár volt rászoknom, és felvállalom, hogy igen, nem voltam komplett mikor kiprobáltam, és aztmondtam ugysem fogok rászokni, de végül meglett az eredménye és sikeresen rászoktam. de nem szeretnék tovább cigizni, meggondoltam magam. az a baj, hogy nem akarok tapaszokra meg ijen olyan szerekre költeni, mert nagynénémnek sem segített egyik sem semmit. segítenétek? ha valaki már letette, tud ötletet adni? hogyan tettétek le? 15/L
2011. ápr. 9. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

[link]

Kis kereséssel megtalálod interneten e-bookként is.

2011. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Először is, dobd ki az összes meglévő cigidet, ha vannak ismerőseid akik cigiznek, akkor ne találkozz velük, szerezz új barátokat, és rá se nézz a cigire, ha meg nagyon kellene a cigi, akkor gondolj arra, hogy nem akarsz!!!
2011. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az összes rokonom úgy szokott le ,h.egyszerűen nem vett többet és nem is fogadott el mástól!Kezdj el rágózni helyette,pl.Arra azért kíváncsi lennék,h.ki ad pénzt egy ekkora leánynak cigire és hol szolgálják ki személyi nélkül!!!!Remélem sikerülni fog!
2011. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
II. vagyok, 15 és osztálytársaim piálnak meg cigiznek. Majd' minden sarki boltban kiadják mellékes nélkül.
2011. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé sajnálatos!Ilyen felnövekvő nemzedéket nevel a mai világ!Még szerencse,h.sok fiatalnak több esze van mint némelyik felnőttnek!Az én szüleim erős dohányosak voltak így én is passzív dohányossá váltam.Viszont nem dohányzom mégsem.A férjem pedig úgy le tette a kedvemért ahogy említettem:nem gyújtott rá többet.Ennek 14 éve és az óta sem gyújtott rá!A rokonaink közül 5-en ugyan így tettek! Legalábbis ennyiről biztosan tudjuk,h.így volt!(Nagy a család ki tudja még hányan? :) )
2011. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Egy ismerős kb 3 hónapja rakta le a cigit, mert azt mondta neki az anyukája, hogy ha leszokik a dohányzásról kap egy projektort. Hát a srác nem gyújtott rá, és meg is kapta, aztán áthozta és itt vetítettünk a falra, moziztunk. Elég jó a felbontása, nekem tetszett :)
2011. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tettem le, hogy egyik nap este elszivtam az utolsó szálam, és eldöntöttem hogy következő naptól nem cigizek.És nem szivtam 2 hónapig, aztán felmérgeltek, meginn rágyujtottam. :(
2011. ápr. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Néhány kisboltban úgyvan, hogy megkérdezik el e múltam, aztmondom igen, és kiadják..nem kérnek személyit, semmit.

végleg le akarom tenni, nem szeretném hogy ha felidegesítenek újra elkezdjem. pénzkidobás lenne. abbol a pénzből amit elszivtam, abbol már talán egy házat vagy autót is tudtam volna venni és ez eléggé elkeserítő.

2011. ápr. 10. 09:14
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 13 éves vok,és fiú.

Én úgy szoktam le,hogy körbenéztem az udvaron,nyiltak a virágok,az egész udvar csodálatos volt,rengeteg színben pompázott,és átgondoltam,hogy akarom én ezt még látni jó párszor?

Természetes,hogy akarom! Már pedig,hogy ha ezt a mocskos,büdös füstöt szívom,aminek íze úgy sincs,károsnak meg káros,akkor megvan rá az esély,hogy többet ne fogom!

Illetve eszembe jutott a családom.

És neked is jusson eszedbe!

Akarsz nekik egy olyan élményt szerezni,hogy állnak a koporsód felett,és sírnak,az imádott szüleid,és közben engedik le a koporsót a földbe,mert meghaltál.És a szüleid belehalnak a szomorúságba,akik kiskorodba mesét mondtak neked,szeretgettek,ölelgettek,puszilgattak. És miért kell nekik ezt átélni,mert olyan önző vagy,hogy a családod eszedbe se jut,mikor rágyújtasz,és mikor szívod azt a mocskot! Ha csak egy kicsit is szereted őket,akkor hagy abba,de azonnal,mert ugye nem akarod,hogy mindenszentekkor nem a családoddal mész ki a sírokhoz,hanem a családod megy ki hozzád! Persze csak akkor ha túlélik,hogy elveszítettek!



Én így tudtam leszokni! Remélem neked is sikerülni fog!

Csak jó alaposan gondold végig amit írtam!

2011. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:05


midnehol mindenkinek kiadják, nagyon el vagy tájolva apa:)

2011. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!