Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Üdv! Azt hallottam, van...

Üdv! Azt hallottam, van leszokást elősegítő injekció. Amit egyszer megkapsz, és onnantól nem gyújtasz rá többet. Ilyen van? Mi a neve?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen injekcióról nem tudok. Az ibogain alkalmas ilyesmikre, de persze magyarországon illegális.
2010. nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ilyenről nem tudok, de számtalan egyéb lehetőségről igen szóval talán egy próbát megérne az akupunktúra vagy az elektromos cigi is :) Sok sikert! 21/N
2010. nov. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
sztem meg annyi nincs benned h letedd!nem tudsz parancsolni magadnak és ennyi.én leszoktam már a cigiről,a piáról,és a narkorol is.mondjuk nem a függőség miatt csináltam egyiket sem,hanem azért mert jól esett.csak el kell dobni és nem kell venni,sem kérni.az első hét szar lessz aztán semmi gond.ezek a tulajdonságaid kicsit a jellemtelenség szóra utalnak.
2010. nov. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm mondta, hogy az apja így szokott le. De hogy igaz-e, meg mi ez, nem tudom.
2010. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Először is sorry,most vettem észre hogy rossz topikba kérdeztem.De már mindegy. :)

Másodszor nem az én bajom,egy rokon dohányzik és őt érdekelné.. Jómagam nem élek vele.

2010. nov. 19. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!