Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigiztem, lebuktam,13 vagyok?

Cigiztem, lebuktam,13 vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a gondom hogy máma, tesi órán elmentünk cigizni a haverommal, a tanár utánunk jött, engem észrevett, a haveromat nem ((a tanár 1 alkoholista.., és suli időben is iszik..)) felhívták anyámat h cigiztem, megtudta, azt mondta hohy én találom ki a bűntetésem, oké,ebben igaza van, nem is azzal van a bajom, hanem azzal hogy anyámmal tudnak-e valamit csinálni?

nem szeretném belekeverni, vállalom a felelősséget, de azt nem akarom h anyukám is belekeveredjen miattam..


2013. ápr. 11. 13:45
1 2
 11/18 anonim válasza:
10# vagyok, még annyit hozzá tennék, hogy egyik ismerősöm 8 éves kora óta cigizk, most 16 éves, és nagyon sokat köhög, fullad, sokszor fáj a tüdeje, valószínű tüdőrák... Szerintem, te ne juss el idáig és hagyd abba..
2013. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

[link] olvasd el ezt és próbálj mindent meg tenni hogy ezt elkerüld, ha nagyon rászeretnél gyújtani inkább 18-20felett tedd, de akkor is csak alkalmanként

F/29

2013. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle anyukádnak semmi baja. Viszont nem éri meg rászokni, főleg ennyi idősen. Nem biztos, hogy komoly betegséged (pl rákod) lesz tőle, de a fizikai teljesítőképességed mindenképpen csökkenni fog. Hidd el, nagy hülye vagy, ha nem hagyod abba. Van egy volt osztálytársam, aki 12 éves kora óta napi 1 dobozzal szív, most 16, de már köhög állandóan ahogy kell. Én csak nagyon ritkán gyújtok rá, többnyire bulikban, de másnap, amikor tiszta cigiszagom van, mindig megbánom. 16/f
2013. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
én is pont egy ilyen gyökér voltam mint te! most 26 vagyok, fogaim szétrohadtak, 100 méter futás után lihegek mint kutya a 40 fokban, jah és a nagyfőnök se áll fel rendesen, a tüdőmről ne is beszéljünk.... KELL EZ NEKED BOLONDGYEREK?!
2013. ápr. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
hja anyádnak különösebb baja elsőre nem lehet belőle, később inkább, pl. az, hogy 10-20 év múlva állhat sorba temetési segélyért az önkormányzatba!
2013. ápr. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
egyébként én úgy tudom hogy a tanárnak nincs joga szólni a szülőnek, drogozás ügyben sem, hanem max szakembernek. vagyis nekünk ilyesmit mondtak.
2013. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem joga van hozzá , hanem kötelessége mivel egy kiskorú gyermekről van szó akinek értesíteni kell a szülőket, drogozásnál meg.. Drogozásnál nem kell szólni a szülőnek? :D Ezt hol álmodtad össze? Azért is eljárás indulna a tanár ellen ha nem jelentené a rendőrségen. Bűncselekményt állampolgársági kötelezettség jelenteni.
2013. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
tartottak a suliban előadásokat ügyészek. de akkor lehet félrehallottam, akkor bocsika:D
2013. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!