Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigiztem, lebuktam,13 vagyok?

Cigiztem, lebuktam,13 vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a gondom hogy máma, tesi órán elmentünk cigizni a haverommal, a tanár utánunk jött, engem észrevett, a haveromat nem ((a tanár 1 alkoholista.., és suli időben is iszik..)) felhívták anyámat h cigiztem, megtudta, azt mondta hohy én találom ki a bűntetésem, oké,ebben igaza van, nem is azzal van a bajom, hanem azzal hogy anyámmal tudnak-e valamit csinálni?

nem szeretném belekeverni, vállalom a felelősséget, de azt nem akarom h anyukám is belekeveredjen miattam..


2013. ápr. 11. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
a dohányzásba még nem.. azzal hogy lógsz az órákról igen
2013. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
46%
Igen 13 vagy, anyádat meg 2 évre börtönbe zárják.
2013. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesz semmi baj!
2013. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
vann 1 ismerősöm, ő is cigizik, már vagy 5x lebukott, és semmi, a lógásról meg annyit hogy nem lógtam, megkérdeztem a tanárt h futhatunk-e 1-2 kört, és igent mondott
2013. ápr. 11. 13:55
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

akkor lesz anyudnak max baja ha hagyja hogy cigizél, pl otthon előtte, és az ilyen lebukásoknál nem tesz semmit: kiskorú veszélyeztetése


lógni tényleg ne lógjál, mert akkor a családit is elveszik.


de az lenne a legjobb ha egyáltalán nem cigiznél ilyen fiatalon. osztályfönököm mesélte hogy egy régi ismerőse 12 éves kora óta cigizett. 34 évesen meghalt tüdő rákban...


nem tudhatod hogy hogy reagál rá a szervezeted, lehet hogy cigivel is elélsz majd száz évet, de lehet hogy nem és a 30-at se éled meg..

2013. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"nem szeretném belekeverni, vállalom a felelősséget, "

-nagyon rendes vagy Kérdező! Anyukádnak meg az lesz a baja, hogy szomorú, hogy a fia a fejlődő szervezetét rongálja.

Ilyen korban azt gondolják az emberek, ettől nagyobbak lesznek. De nem. Ez egy téveszme. Jobb fejek sem lesznek. Jó lenne, ha nem dohányoznál, nem szoknál rá- hidd el, úgy vagy nagyobb, ha ez megérted. És egészségesebb felnőtt leszel, anyukád meg nem lesz szomorú.

2013. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi anyádnak nem lesz baja,de neked tüdőrákod lesz a tanárt meg elviszi a mája..
2013. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem lesz tüdőrákod... Nem tudom miért írják... Mert kőbe van vésve, hogy minden dohányos daganatos lesz?

Ami inkább gond, hogy ótvar szagod lesz, a fogaid besárgulnak, a fizikai teljesítményed megzuhan, a keringésed se lesz 100%-os. A rák a hab a tortán, de ott van még féltucat daganat amit a dohányzás idéz elő.

Anyukádnak semmi gondja nem lesz belőle.

Na és jön a személyes véleményem: 13 évesen elkezdeni bagózni EPIC!!!! Igaz hogy a növekedésed az megtorpan, de legalább te leszel a legmenőbb a suliban !!!!!!!

2013. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A 8. vagyok... Sajnos először úgy gondoltam a szarkazmus észrevehető lesz az írásomban, de a biztonság kedvéért:

A leghülyébb dolog amit tehetsz ebben a korban a dohányzás... na jó van más is de ötletet nem adok...

2013. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Nem lesz belőle baj. Én is 13 vagyok. Kipróbáltam a cigit, hamar le is tettem.. Az viszont már baj, hogy ilyen fiatalon cigizel. Kicsit se leszel tőle menőbb... Nem megijeszteni akarlak, de szerintem nem csak a 25-30adik szülinapodat akarod megélni... (Bocs ha nyers voltam...)
2013. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!