Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy most lebukta...

Asdnoname kérdése:

Honnan tudom hogy most lebuktam hogy cigiztem, ha le is buktam akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

15éves srác vagyok. Alkalmanként cigizek mikor a társaságban vagyok ,de amúgy nem vagyok nagy cigarettás

a történetem róla:

Na mentem egy olyan helyre ahol lehet tartani szülinapokat és haveromét ünepeltük hoztunk piát,cigit közbe más emberek is szoktak ott lenni olyan kocsmaféleség....

szóval mikor megjöttem mondtam egy spannak(misinek) mennyünk már cigizni jó balázs én imike misi lejönnek én rágyújtottam a kisutcába ami zsákutcába vezet a vége nagyon szűk kis kicsi és pont ahol nyílik ez az utca ott van ez a kocsmaféleség is az oldala persze nem szembe van az utcával és az a cink nem emlékszem de pont akkor érkeztek bátyámék mikor már a kezembe volt a cigi és pont nem szívtam bele hanem már előtte beleszívtam és mikor jöttek nem ismertem fel őket ekkora még nem szívom a cigit mert pont nem szívtam de már ezt leírtam az előbb és hát a kezembe volt a cigi de nemtudom eltakartam -e a csuklóm mögé vagy csak fogtam az ujjamba erre nem emlékszem de úgy emlékszem takartam jó leszáltak bicóról fújtam kis füstöt mert sokáig bent tartom kb 5 másodeprcig és nagyon keveset fújtam ki annyi volt mintha hö-t mondanál és hideg volt szal lehet a leheletem is már akk tudtam hogy ő az és elnyomtam a cigit idegességemből a csuklómon utána zsebre vágtam és mikor mentek befele a szemébe néztem ő nemtom kit nézett vagy a haverokat vagy engem nemtudom de furának tűnt hogy köszönni se köszönt 20 méterrel szembe velem na mind1

viszont annyi remény van benne hogy

anyám 8 fele hívott hogy mivanmár velem jól érzem magam meg stb... és bátyám ebből a kocsmaféleségből 7órakor már elment és haverjaival volt szóval nemtudom hogy haverjaihoz ment vagy hozzánk ,de ha hozzánk akk valószínűleg nem köpött mert rá 1 órával anyu hívott és felnem hozta a cigit ,de ha haverjaihoz mentek akkor lehet cinkes a holnapom... Most debrecenbe vagyok haveromnál itt is alszom anyum tudja holnap megyek haza és ha talán anyámnak elmesélné bátyám akkor védekeznem kell ,mert bátyámmal roszba vagyok sose bírtuk egymást ....

Esetleg ha bátyám kérdezi hol voltam fél 7 fele akkor az igazat mondjam hogy ott voltam vagy mondjak mást

jó ha mást mondok és nem hiszi el hanem azt mondja látott pedig ott engem akkor mit mondjak

és ha azt is mondja hogy látta hogy cigizem akkor mit mondjak mondjuk pl azt hogy csak egy szívás volt semmi több vagy tagadjam hogy keversz valakivel ,mert az a gáz hogy köszönni se köszönt buszon meg mikor suliba megyünk haza mindig köszönünk egymásnak ....

esetleg ha anyámnak beolvas akkor mit mondjak anyunak mert tuti büntetni fog szerintem társaságot hanyagolhatom meg a gépet is tuti ez lesz a büntetése hogyan finomíthatnék a büntetésemen vagy mit mondjak neki hogy többé nem lesz ilyen vagy valami segítsetek könyörgöm nagyon gáz félek a holnapomtól :S egésznap ezen agyalok


2012. dec. 29. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:

:S.. Ez gáz. Nekem mákom van, 15 lány vagyok és nálam mindenki tudja és meg is engedik.. Mondjuk nem egy megjegyzést kapok..

Szerintem tagadd le!

Miközben tagadod, figyelj, hogy ne remegjen a kezed, ne dadogj, ne beszélj halkan nézz anyukád szemébe és ne pislogj közben! Ezek árulkodó jelek hazugságnál.. Lehet, hogy nem is vette észre a bátyád..

Ha meg anyukád mégis megbüntet, játszd el a nagyon megbánót, segíts neki mindenben, és látszódjon rajtad, hogy mennyire bánod. Akkor talán megesik rajtad a szíve, de ha addig nem ismerted be, azután is ragaszkodj ahhoz, hogy te nem gyújtottál rá!:)

2012. dec. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovásziusz válasza:

Szia!

Szerintem békülj ki a bátyáddal, a testvéri szeretet az egyik legértékesebb.

Rászoktál a cigire?

2016. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!