Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mért köhögök még (de már nem...

Mért köhögök még (de már nem annyira mint amikor cigiztem), már több mint egy hónapja nem dohányzom?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Tisztul a tüdőd. Mennyi ideig dohányoztál? Hány éves vagy? Milyen fajtát szívtál és mennyit naponta? Szerettél dohányozni?
2013. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz,h a tüdőd kitisztuljon és a köhögés abba maradjon, legalább fél év kell.Ez függ attól,h mióta és mennyit dohányoztál.
2013. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, hát sajnos már 10 éve cigizek, sajnos aktívan (napi 1-másfél doboz), és már most meg állj parancsoltam magamnak, mert már rendesen rosszul voltam tőle!
2013. márc. 19. 13:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen fajtát szívtál?
2013. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az elején mindent, össze-vissza, a töltöttől a Marbolo-ig, kb egy évig kb, aztán kék szofi, kék multi, egy pár évig, aztán egyre gyengébbet fehér marbolo, és egy jó 4 éve a világos kék szofit szívtam!
2013. márc. 19. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Én csak ritkán gyújtok narancs pallmalt.

Szerettél dohányozni?

Milyen volt napi egy másfél dobozt elszívni.?

F/29

2013. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos szerettem, az idő is gyorsabban elment, meg az az érzés, maga a szokás, a mozdulat, a tipikus dohányzás szokások, ki megyek a spanokkal elszívok egy cigit, ideges vagyok rágyújtok, és a többi - és a többi!
2013. márc. 19. 17:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Grat az elhatározáshoz.

Mióta nem gyújtottál rá? Hogy bírod nélküle?

2013. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát, próbálkoztam már többször is leszokni, kb 100-szor, de a maximum 2 hét volt hogy nem gyújtottam rá, de ha bele gondolok nem is voltam igazán elhatározott az előző leszokási kísérleteimben! Most nagyon büszke vagyok magamra már 2 hónapja hogy nem gyújtottam rá, és már egyáltalán nem hiányzik, sőt nem is gondoltam volna, de rendesen irritál, és rosszul vagyok tőle, mikor valaki dohányzik mellettem! De úgy éreztem hogy már muszáj leszoknom, mert már rendesen rosszul voltam tőle, a fejem fájt rendszeresen, úgy köhögtem tőle mint egy 70 éves, reggelente sárgás váladékot hánytam-öklendeztem, a karjaim zsibbadtak! Ezek a panaszok már egy hónapja meg szűntek, kivéve a köhögést, de már nagyon ritkán köhögök, 3 naponta 1-2 percet! Nem is gondoltam volna, valamelyik nap elmentem egy cigis társaságba, és nagyon sokan cigiztek, irtó nagy füst volt, és olyan rosszul lettem, hogy haza kelet jönnöm, hányingerem volt, a fejem szét akart szakadni, már tudom biztosra hogy a cigi miatt fájt rendszeresen a fejem, és én még a front változásra fogtam!
2013. márc. 22. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!