Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Még soha nem cigiztem de...

Még soha nem cigiztem de valahogy egy pár napja már nagyon kivánom szerintetek kipróbáljam? Fogok szédülni? Vagy elájulhatom? Kivel próbáljam ki meg ilyesmi nagyon félek

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jobb, ha ki sem próbálod. Mi a jó abban, hogy égéstermékeket, forró FÜSTÖT szívsz a tüdődbe? Már leírni is hülyeség. Én nyári munkásként árultam cigarettát, és akkor bennem is felmerült, hogy ki kéne próbálni. De aztán gondoltam, hogy ezért fizessek? És amúgy is normális gondolkozású vagyok, szóval nem próbáltam ki, és azóta sem bánom.
2013. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A kezdőknél nem ritka a hányinger. De érdemes kipróbálni, mert akkor látod igazán, hogy mekkora baromság. Szivod naphosszat a füstöt a tüdődbe, okádnivalóan büdös lesz a pofád, a ruhád és ha sikerül függővé válnod, elkölthetsz rá havi 20ezret. Aztán nemsokára remegő idegbeteg leszel, ha félnapig nem jutsz hozzá.
2013. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne próbáld ki ha rászoksz sokba fog kerülni.
2013. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kérd meg apádat, hogy szédületesen keményen verjen el! A cigit meg felejtsd el!!!! (Dohányos vagyok)
2013. ápr. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!