Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizni szeretnék de nem...

Cigizni szeretnék de nem tudom hogy kipróbáljam-e.14 éves vagyok és egy pár napja nagyon vágyok már rá nem értem. Mit tanácsoltok? Milyen volt nektek az első?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Miért vágysz rá? A környezeted miatt? Én nagyon megbántam, hogy rászoktam (nyilván nem az első alkalom utána), de felesleges pénzpazarlás.
2013. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Én a helyedben most felejteném el az egészet. Bár ha szeretnél egy jó kis gégerákot vagy tüdőrákot hajrá! Egyébként egyszer próbáltam és soha többet. Nem éri meg a menőzés, hogy előbb vigyenek a temetőbe. Biztos ilyen tüdőt szeretnél. Blááá


[link]

2013. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Te csak azért vágysz rá, mert az imidzsed éhes rá :') "Cigizni szeretnék"... atya ég, később jön a "Leszokni szeretnék" kérdés :D nem menő, gusztustalan, lánynál hányingert keltő, és büdös leszel xd "Nektek milyen volt az első?" lol, ez nem szex, ez csak egy szar, amiben nincs semmi jó, csak azért kell cigizni hogy társaságban tudjál mit csinálni, meg hogy így jobban befogadjon valami társaság, gondolom.. akkor tudtok menni együtt cigizni stb :sss siralmas, bár aki hülye haljon meg, mint mondani szokás, szóval azt csinálsz amit akarsz, és ha pénzed is van rá, akkor sok sikert, legalább nem költöd el értelmes dolgokra, hanem beledobod a pénzedet egy feneketlen kútba D:


18/F

2013. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Ne szokj rá!Büdös leszel tőle és a fogaid is sárgulnak plusz még nagyon beteg is lehetsz tőle!Már én is bánom hogy ilyen idősen elkezdtem most próbálom abbahagyni mert felesleges pénzpazarlás és semmi értelme csak az egészségedet rontja!Amíg lehet mentsd magad tőle kár hogy 2 éve nem így gondolkodtam...


16/f

2013. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 assassins válasza:
60%
idióta vagy
2013. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Nemértem miért kellett leszavazni :D Ha valaki még nem cigizik, de már most vágyik rá, az egyértelműen nem fizikai vágyak kielégítésére irányul...
2013. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tom Benko ***** válasza:
91%
Biztos, hogy szeretnél?
2013. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
taknyos vagy még, azt se tudod milyen veszélyei vannak.
2013. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!