Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem provokáció! De miért...

Nem provokáció! De miért fizetnek a dohányosok azért, hogy a szervezetük károsodjon?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, és igen szoktam enni gyorskaját, inni kólát, és cukros dolgokat...

De az mégis kicsit KICSIT másabb mint a dohányzás...

Miért fizetnek az emberek azért, hogy elszívjanak egy olyan dolgot, ami károsítja a szervezetüket?

Én ingyen elégetek pár mérgező füstöt alkotó műanyag dolgot, és szívhatja mindenki ingyen...

Az se jobb az egészségnek.

Akkor a dohányzók miért adnak pénzt azért, hogy károsodjanak a szerveik?



2013. márc. 18. 16:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Jah, és a "D" az nem a nevem, csak egy smiley.... :D :D :D
2013. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
20/21 ÉRDEKELNE A CÁFOLAT! Amit a dohányzó emberekről írtam azok tények!Én a munkám miatt járom az országot,vannak tapasztalataim a dohányzók mindenütt egyformán élnek és viselkednek!PLD.Kijönnek rágyujtani-mert kötelző-de a kijárat előtt állnak meg.Egyszer mertem szólni,menjenek odébb kicsit,erre aztán kikeltek magukból ezek a nem "agresszív emberek".Pár éve még sok kolléga egészségét is rongálták,és ha szólt ellene v.ki:menj ki ha nem tetszik,volt a válasz.ÍRJAK MÉG RÓLATOK??
2013. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Akkor írok egy kicsit a volt dohányzási kultúrámról.

Kb 10 évig voltam erős dohányos, mondhatom magamat erős dohányosnak, a napi 1-1.5 doboz cigivel... Tehát látható hogy bőven a szigorított dohánytörvények előtt is cigiztem már. Mindig is utáltam zárt térben dohányozni, kerültem az ilyen lehetőségeket. Hihetetlen büdös lesz az állott cigifüsttől, amit az ember bőre, és ruházata is bevesz... Amikor behozták a dohányzó helységeket akkor is többször volt olyan hogy inkább nem gyújtottam rá ha nem volt más lehetőségem, pl kimenni a szabadba! Szabadtéren, most a buszpályaudvart hozom fel példának mert főleg busszal utaztam, soha nem gyújtottam rá a tömegbe, inkább félre vonultam és voltam az utolsó felszálló. Ha nagy volt a szél akár arébmentem 20 métert is addig amíg cigiztem hogy ne más pofájába fújjam a füstöt, mivel hiába voltam bagós ez még engem is zavart!

Vendéglátó helységek teraszán is ha olyan volt a széljárás akkor inkább felálltam és arrébmentem arra az 5 percre hogy ne zavarjam a többi embert.

Butának meg éppen nem nevezném magam, lehet hogy vannak hülyeségeim, de tanult, jó műszaki ember vagyok.( ezt mások is mondták rólam, még mielőtt azzal jönnél hogy arcoskodok)

Agresszív?! A legproblémásabb ügyfeleket mindig én kaptam meg, mert egyszerűen szinte lehetetlen kihozni a sodromból. Világ életembe foglalkoznom kellet az emberekkel munkából adódóan, tehát nem engedhetem meg magamnak az agressziót! Imádom látni az arcát a magukból kikelt embereknek, amikor nem arra számítanak hogy kiemelkedően higgadt választ kapnak a fokozott indulataikra. :) Hirtelen meglepődnek, majd nem győznek elnézést kérni... :) vicces, látni kellene... :)

Egyébként a az egyik barátom is pont ugyan ilyen felfogású, ő még a mai napig dohányzik. Így tehát nem vagyok egyedül!


Remélem ez elég cáfolásnak.


Szerintem te nem a dohányzásról beszéltél, hanem az intelligencia és jólneveltség hiányban szenvedő embertársainkról akik éppen dohányoztak!!!


Jah, és még valami! Ennek ellenére is kaptam folyamatosan a baszogatásokat a kedves nemdohányzóktól, miközben ugye én fokozott figyelemmel jártam el feléjük. Tehát köztetek (köztünk mivel már nem cigizek) is van "öntelt,buta és főleg agresszív embefajta"....


Nem a dohányzás , az alkohol, a fű, az extrémsport, a motorozás, a vadászat, a horgászat, a szurkolás, az eltunyulás, az egészséges élet, a vegetáriánusúság, a chips zabálás, a cukorfüggőség, a testépítés... stb mutatja meg az ember intelligenciáját és jólneveltségét.

Mindegyik "emberfajba" ugyan akkorák az arányok!

Sajnálom hogy a te környezeted ilyen, sz*r lehet hülyék között élni! :D


Na én részemről befejeztem! Ezen túlmenően már csak akadékoskodás lesz amit írsz!

Szép napot!

2013. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!