Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megtudta anyukám, hogy kipróbá...

Megtudta anyukám, hogy kipróbáltam a cigit, de?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 15 leszek hamarosan.Amióta tudom az eszemet a szüleim cigiznek(elváltak amúgy) és mindig úgy álltam a cigizéshez, hogy: "fúj, soha,soha!"

Erre most kb. 1 hete kipróbáltam, mert a barátnőmmel találtunk egy doboz cigit(10 szál volt benne) és tegnap rákérdezett az anyukám, hogy kipróbáltam- e a cigit én meg nem hazudok a saját anyukámnak ezért elmondtam neki, hogy igen és semmit sem reagált rá.Annyit mondott, hogy jó, hogy őszinte vagyok vele és tudja jól, hogy nem fogok rászokni.

Persze én nem is akarok rászokni csak itt van a táskámba még 8 szál cigi és érzek olyan késztetést, hogy szívjam el...:/ de nem akarom!mert tudom, hogy káros és persze, ha még 2 szálat elszívok nem leszek halálos beteg csak lehet az lesz az a pont, amikor rászokok..


szerintetek mit csináljak?

Ti voltatok már ilyen helyzetben?


Köszönöm szépen előre is!:)


2012. szept. 7. 15:00
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Na, mi lett, rászoktatok, vagy nem? :D
2016. dec. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem a kérdező vagyok, de a válaszom megírása óta bőven többet cigizek. Mondjuk szerencsére továbbra sem napi szinten, max. talán 1 héten 2 napon gyújtok rá, bár akkor nem csak 1-2 szálra, hanem elszívok fél doboznyit kb. Középsuliban viszont 9. közepétől kezdve napi szinten cigiztem, de csak 1-5 szálat. (a válaszom megírásakor pedig még 9. elején jártam, bár ezt ki lehet következtetni) Mióta elballagtam, azóta redukálódott csak heti 1-2 alkalomra.
2016. dec. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Na rászoktál vagy nem?
2016. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!