Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ciki az ha 15évesen cigizek?

Ciki az ha 15évesen cigizek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 14:51
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
50%
Az cikibb, hogy nem tudtok helyesen leírni 1 mondatot sem!
2012. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
65%
Igen ciki!
2012. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
26%
Egyetértek 11-el.;)
2012. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
38%
Az a baj, hogy sokan nem érzik ezt cikinek, főleg a nőknek kellene annak érezniük.
2012. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
39%

"főleg a nőknek kellene annak érezniük."


Ennek ellenére egyre több nő dohányzik...

2012. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
66%
Na ez a baj! Engem iszonyatosan irritál, ha meglátok egy csínos nőt, a kezében egy cigivel. :(
2012. aug. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim válasza:
89%
nem ciki csak törpe maradsz, hacsak nem rendelkezel a felnőtt kori arányaiddal :D na de komolyan. cikinek nem ciki, de nem a legjobb! próbáld ki és jöjj rá, hogy teljesen felesleges
2012. aug. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim válasza:
34%
Nem ciki, de én a helyedben nem tenném, mert rohadt egészségtelen. A nagyanyám cigizik, és minden fontos dolgot elfelejt, olyan problémákra keres megoldást, amiket már rég megoldott, mindenfélét beképzel magának, folyamatosan oda nem illő témákkal vág bele a beszélgetésbe. Egy volt ismerősöm, egy pap is cigizett, és messziről érződött rajta, olyan szájszaga volt. Egy barátom (15 éves) cigizik, és már látszódnak rajta a leépülés nyomai.
2012. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
35%

Nem ciki, csak majd ha meglátlak röhögök rajtad, hogy így elbaszod a pénzedet és az egészségedet! Ha ennyire barom vagy akkor szívjad és legyél boldog büdös szájjal! :)


Dohányosok nyugodtan pontozzatok le...

2012. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:

Az. Szüleim kiskorom óta dohányoznak, így én passzív dohányos vagyok, hiszen én is szívom az ő füstjüket. Egyszer egy buliban kipróbáltam, nem volt bajom tőle, de nem értem, miért kell ez bárkinek... Nem szoktam rá. Ha te 15 évesen már cigizel, nem csak kipróbáltad, akkor rászoktál, nem is kicsit. Először gondolj bele, hogy a szüleid mit fognak szólni, ha rájönnek (Rá fognak jönni, az ilyen mindig kiderül). Másodszor pár éven belül eljutsz arra a szintre, hogy az izmaid elkezdenek sorvadni, nem beszélve a belső szerveidről és egyéb dolgokról. Nem kellemes reggelente azt hallani a szomszéd szobából, hogy a szüleim úgy köhögnek, hogy majd megfulladnak. Ez a dohányzás miatt van.


Szerintem sürgősen szokj le róla, találj más pótcselekvést magadnak. (Meditálj, olvass stb.)

2012. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!