Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mért van az hogy a cigire nem...

Brok lesnar kérdése:

Mért van az hogy a cigire nem vagyok rá szokva? Pedig már 9 hónapja cigizek vagy is cigizek de nem kívánja a szervezetem bármikor kibírok napokat cigi nélkül meg le is tudnám tenni

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor tedd le!:)

Örülj neki! Nem vagy függő alkat.

De amíg nem teszed le valóban, addig csak elmélet ez, hogy nem kívánja a szervezeted. Hiszen ha újra meg újra cigizel, akkor honnan tudnád ezt?

:)

2012. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenkinél így kezdődik..nekem sem hiányzott napokig, szombatonként gyújtottam rá eleinte. 9 hónap alatt nem igazán szokik rá az ember. Majd azon vettem észre, hogy már vagy öt éve szívom és napi egy doboz elmegy. Végül 12 év bagózás után, abbahagytam de kínkeserves, most 3.hónapja nem szívom. Most felejtsd el az egészet szerintem. :)
2012. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeteket meg a válaszotokat mert ismerek olyat aki kb egy hete cigizik de ő már nem bírja ki nélküle amúgy 3 nap alatt csak 1 szálat szívtam és így se hiányzik :)ugy hogy szerintem le fogom tenni :)
2012. júl. 29. 11:51
 4/6 anonim ***** válasza:
én 4 éve ezt csinálom. ha napokig nem gyújtok rá, akkor se hiányzik, nem is jut eszembe, de aztán úgyis megint elszívok egyet, mert szeretem. :D szóval tulajdonképpen ez is függőség...
2012. júl. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
meg januártól felködthetnéd a gatyádat ha rászoknál mer 1000 forint lesz 1 doboz cigi,de jobb is így mer legalább sok ember lefogja tenni :))
2012. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A cigi ciki! Szóval, nem menő, semmi értelme, baromság, kóros, káros.


TESZED LE!!!!! :) Szívesen!!

2012. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!