Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan mondjam el a szülemnek...

Hogyan mondjam el a szülemnek hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Már majdnem 5hónapja cigizek és nem merem elmondani mert félek hogy mit kapok érte. Egyszer már lebuktam de akkor mégcsak kipróbáltam és azt mondták hogy ne szokjak rá. Ugy elmerném mondani hogy ha leülnének velem beszélgetni következmények nélkül,

de nem akarnak. Apám 5-10éve cigizett nemtom pontosan de már leszokott, anyám soha sem csinálta.

15/F

olyanok válasza nem érdekel h fiatal vagyok ehez meg hovy megérdemelném hogy megverjenek meg hasonlók


2012. jún. 26. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, hogy anyukád nem veszi észre, mert én azt is megérzem, ha a szomszéd cigizett.
2012. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Otthon nem szoktam.
2012. jún. 26. 15:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Megverni biztos nemfognak :) legalábbis remélem. Annyi következménye lesz, hogy nem adnak zsebpénzt és kész (ha kicsit is törődnek veled). A kedvesebbik szülődnek mond el szerintem.
2012. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
minek akarod elmondani?
2012. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mert unom hogy folyton hazudok nekik hogy hova megyek és mit csinálok ezért inkább el akarom mondani
2012. jún. 26. 17:13
 6/12 anonim ***** válasza:
én nem mondtam el...már lassan 2 éve 17/f
2012. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tudják, csak nem szemetek, és ezért nem szólnak érte amíg el nem mondod... hiába nem csinálod otthon, minden bagós bűzlik... gondolom anyukád mossa a ruhádat... biztos, hogy már rájött.
2012. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, messziről érződik rajtuk, én attól rosszul vagyok ha mellém ül a vonaton vagy buszon egy bagós. A hajában, ruhájában is benne van a bűz. Nem hiszem, hogy megvernének, de próbáld elmagyarázni nekik, miért is van rá szükséged, stb és kezd úgy, hogy szeretnél mindig őszinte lenni hozzájuk.
2012. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Makiverem97 válasza:
53%
Szar helyzet ez én 14 vok alkami dohányos csak néha szoktam:).MErt gondolom most kerültél gimibe és a többiek gyökérnek tartotak hogy nem cigizek néh és szivtam egy párat el de utána mindig nagyon kivántam nem tudtam neki elenálni és bele estem egy körforgásba nem azt akarom hogy most azal jöjetek hogy szokj le mert hagy döntsem el én ahogy te is cigiztél egy idöben neked hogy esett volna hogy fojton bujkálnod kell meg ha elmondod csak anyit mondanak hogy szokj le és ordibálnak mert gondolom egyszer énis leszokom de most nem akarok és most ne azal gyertek hogy nincs rá pénzem meg a zsebpénzböl meg ilyen helyekröl szerzek rá pénzt mert ha megvontok a zsebpénzemtöl ugyanugy cigizni fogok kb ezt mond én kidolgoznám a szöveget elöte hogy ne vágjanak közbe vagy apád beszéd közben nehogy adjon egy sallert dde ez te döntésed ha akarod nem mond el mert ha már tudják akkor elöbb utobb békén hagynak vele mert hozászoknak na dönts:D
2012. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

sztem nem érzik bár lehet, de elég messze lakok a spanoktól meg ugye meleg is van és a hazaúton a kezemen már nem lehet érezn mert nagyon izzadi és én magamon nem érzem h büdös vok de kitudja egyszer még régebben hallottam h ezt mondják szüleim h

-Ma is csinálta?

-Igen

-Nem tudja a káros hatásait...

szal lehet nem is azzal van a baj h zsebpénzből van hanem h egy önpusztító barom lehet a szemükben és ezt próbálhatják megakadalyozni meg most nemrég halt meg nagyapám tüdőrákban

2012. jún. 27. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!